Jump to content

gamemode Mesto Tienov


Adamos

Recommended Posts

Prichadzam s dalsim mojim modom, pretoze tie predosle som nedokoncil, aj ked som to mal v plane. :(

Info:

Mod sa odohrava v malom mestecku za mostom Golden Gate.

V mode bude Anti-Cheat, zatial mam len na Anti Weapon Cheat a Anti Money Cheat.

Dalej tam bude Anti-Reklama, takze lamky mozu ist do p***, okamzite vas to zabanuje. Nebude tam blby antispam s timerom na 5 sek ale bude kontrolovat hracovu predoslu spravu a nebude moct odoslat rovnaku alebo podobnu spravu.

Najdete tam srotovisko kde si budete moct zosrotovat auto pokial ma auto health menej ako 500. Mozte natrafit na telefonne budky z ktorych si budete moct zavolat taxik atd. Na posielanie PM budete potrebovat mobil a k nemu bateriu(inspiracia od NtCat-ovho Phone Systemu)

Budete potrebovat pas pre vycestovanie do krajin, budu tam hranice.

Pokial sa vam bude darit v praci tak si mozte kupit jeden z drahych luxusnych domov.

V tomto mestecku nieje Lakovna tak som sa rozhodil ju spravit, obrazok dole.

V mode bude zabudovany vlastny AS(adminscript) ktory sa bude volat "Mystery Admin".

Trest ked vas zatknut si nebudete odpikavat vo vezeni ale v alcatraze kde bude Fittnes Centrum, potraviny a praca. Budete sa odtial musiet dostat potrubim, alebo ked niekto bude tak ochotny tak vam da /unjail 8-)

Povolania:

Taxikar - bude si moct nastavit taxu tlacitkom + pokial je v taxiku.

Policajt - Bude moct zatykat pokial ma hrac väcsi WL ako 3. Ale najprv bude straznik a musia ho povysit na policajta.

Automechanik - Prikazy: /opravit id, a bude moct odtiahnut auto tlacitkom CTRL

Hasic - Bude musiet hasit poziare(pytlovina)

Doktor - Bude liecit hracov pravym tlacitkom mysi a SHIFTu.

Pravnik - este ho musim premysliet.

Snad ma este nejake povolanie napadne alebo ak mate nejaky navrh na povolanie ktore by sa hodilo do toho maleho mestecka tak nevahajte a napiste.

Urcite este pridam nejake tie pi*ovinky ako je napr Loteria, Export aut SF. Dufam ze sa vam mod bude pacit a snad ho dokoncim.

Na koniec vam dam sem par screenov:

Jedna z telefonnych budiek

 

bitgq0qfwcjer9mbwubu.png

 

Srotovisko

 

eh2n313g76uy4vdjt5ii.png

 

Srotovisko z vrchu

 

yeyz8n7xfjinio6xtxkn.png

 

Jeden z lususnych domov

 

3qvrn57uu0u70x25d5vz.png

 

Taxikari

 

z9duq6dpi3qqko6fglb8.png

 

Lakovna

 

z2r5ourcfbcikvrdh1mr.png

 

Link to comment
Share on other sites

zeby ja? xD ae ne xD ja mam uz dost vela veci na praci xD robim tiez mod s take povolania atd... a este ten drift mod som nedokoncil a este ktomu ma zacalo bavit CS do pici mam toho vela xD

Link to comment
Share on other sites

No tak koukam, že tenhle hodláš dokončit ... akorat ten spoawn v lese bych nedaval ou... psst aha :d to je tajny ...

 

EDIT: Chci řict, že sa to pači a těšim se na vydani...

Link to comment
Share on other sites

jo, vypadá to dobře...taky sem chtěl dělat mód v Bayside Marina, ale zůstal jsem u GGT. Ta lakovna funguje? Nebo čekáš na 0.3 s RepairVehicle? A mohl by jsi tam dát i památník našeho killování na mém svr, jak sme si užívali s rakeťákama a já sem tancoval s nožem? byla by prdel. určo si přidu zahrat!

 

PS: Nejdříve sem to četl jako za mestom Golden Gate, pak sem si to přečet znova a za mostom... xD xD

Link to comment
Share on other sites

Ja chtel delat mod nedaleko Bayside Marina ale nechal sem to byt nemelo to cenu mel sem 6685 radku a rano du na PC a nebyl tam prej ho otec zebral opravarovy a vse se smazalo

Link to comment
Share on other sites

No tak koukam, že tenhle hodláš dokončit ... akorat ten spoawn v lese bych nedaval ou... psst aha :d to je tajny ...

 

EDIT: Chci řict, že sa to pači a těšim se na vydani...

 

 

Spawn v lese? :d:d a ten si kde videl? nikdy sem nedelal spawn v lese :lol:

 

//EDIT: aha, pokud myslis tu farmu tak to sem delal farmare

 

StarsCream: ano, ta lakovna funguje ale trosku na blbsi sposob ako tie co uz su v gta. Pamatnik delat asi nebudu, ale udelam kostel kde se muzete pomodlit a prida vam to 10 hp a odobere 5$

Link to comment
Share on other sites

No tak koukam, že tenhle hodláš dokončit ... akorat ten spoawn v lese bych nedaval ou... psst aha :d to je tajny ...

 

EDIT: Chci řict, že sa to pači a těšim se na vydani...

 

 

Spawn v lese? :d:d a ten si kde videl? nikdy sem nedelal spawn v lese :lol:

 

//EDIT: aha, pokud myslis tu farmu tak to sem delal farmare

 

StarsCream: ano, ta lakovna funguje ale trosku na blbsi sposob ako tie co uz su v gta. Pamatnik delat asi nebudu, ale udelam kostel kde se muzete pomodlit a prida vam to 10 hp a odobere 5$

 

Lol odkdy se za víru platí a dava ti to hp? :lol: Jo kdyby mu to vytvořilo auto jako zazrak z nebe tak to pochopim :lol:

Link to comment
Share on other sites

Lol odkdy se za víru platí a dava ti to hp? :lol: Jo kdyby mu to vytvořilo auto jako zazrak z nebe tak to pochopim :lol:

spawne auto ve vysce 5000 SA Bodu a pak to za asi 3 minuty spadne xD

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...