Jump to content

Crazy Hosting


Daffy

Recommended Posts

Welcome,

 

Nový web crazyhostu ( moje prace komplet )

-----------------------------------------------------------------------------

Co je nového ? Kompletně web v CSS + html + php + databaze

AKCE : Objednávka 3 měsíce , dostanete měsíc zdarma

Slevněny balicky + pridany sloty !

start.jpgmedium.jpg

profi.jpghard.jpg

-----------------------------------------------------------------------------

tak kritizujte :d

Link to comment
Share on other sites

je to supa ae trocha to blbne tie rubriky ked mam nanu mysku tak je cierne v pohode idem o 3-5 milimetrov nizsie od rubriki a zacne blikat xDD a ked to dam inde volakde na koniec mysku alebo do stredu tak to nerobi xD............a je to super fakt krasa xD............. a este nieco 20.7. mi mal skoncit server 3x som ho chcel predlzit ae neislo to newem preco.....teraz je 22.7. a ide mi server stale xD ae nezuaplatil som este dalsi mesiac....ae cem...

Link to comment
Share on other sites

Mám problém s prihlásením sa do administrácie :) keď zadám údaje a dám prihlásiť tak napíše že mám čakať kým sa načítajú data ale to mi je tam schpne svietiť aj hodinu a keď pojdem znova na crazyhost.cz a zase do administrácie tak mi už ani nenabehne :thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

frenklin helpni mi jak predlzit server tam som dal hore napravo predlzit server dal som balicek MINI Slovensko SMS a nic mam na mobili kreda 30 eur xD tak cem dat dalej server uz mi tam niekedy chodi viac ludi xD

 

EDIT: uz ani mne sa nechce prihlasit do administracie mam tam ze......Špatné uživatelské jméno nebo heslo..........a mam ho na 999999999% dobre lebo ja som si ho davnejsie ulozil a ked tam cem ist tak uz automaticky dam len prihlasit a je ae neska dal som prihlasit a neislo precooo......

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...