Jump to content

Turnaj ve střelbě


Om3n

Recommended Posts

Dostal sem nedavno napad ze by chtelo trosku probudit cz/sk komunitu hracu sampu...a dostal sem napad...co takhle usporadat turnaj o nejlepsiho cesko-slovenskeho strelce? Bylo by to v modu Strelnice 2.0 . Turnaj by probihal stylem vyrazovani (rozdeleni hracu do skupin a postoupil by jeden do dalsiho kola). Ale bojim se ze by se na to kazdy vykaslal...ale prislo mi to jako dobry napad...zadam tedy ostatni aby mi na to napsali svuj vlastni nazor...dekuji:)

Link to comment
Share on other sites

to doufam...premejslel sem i moznosti financni vyhry...registrace do turnaje pomoci SMS (maximalne 20kč ale spis 10) a vytez by schrabnul celou castku ktera by mu byla zaslana slozenkou :d...ale jeste o tom popremejslim...hlavne sem zvedavej kolik lidi by o to belo zajem....a jeste sem premyslel ze by se usporadal jeste dalsi turnaj ale v nem by soutezili klany...vyhra by se dala pouzit treba na platbu serveru atp..

Link to comment
Share on other sites

u kazdyho kola bude pritomnej zkusenej admin...minimalne jeden...takze na god mode se prijde hned a auto aim se da taky lehce poznat...takze cheateri nebudou mit sanci:)

Link to comment
Share on other sites

tak kdo ma zajem toho bych pozadal aby zkusil zkontaktovat co nejvic lidi...chtel bych z toho udelat opravdu velkou akci...a dalsi informace jako treba termin, misto konani atd. upresnim podle ucasti...ta je v podstate neomezena (200 lidi)

Link to comment
Share on other sites

Taky bych se přidal, jen je tu jedna věc, kdyby jsi dal posílání registrací přes SMS na 10 Kč, tak by hráči museli posílat nejmín 29 Kč, protože každá společnost si nechává aspon 1/2 částky, aby něco vidělala.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...