Jump to content

Free Style Movie Crew


Mirdoslavovic

Recommended Posts

Riddick co jsem řekl tak šopatnýho.. Já jsem ti chtěl jen poradit pokud radu nechceš tak nechceš já ti ji nenutím.. A sklidni hormon.. Do mého podpisu tivubec nic není a navíc jsem ti vubec nic neudělal... Tobě Mattsy díky že ses mě zastal sice nevím o koho jde ale já si myslím že tě znám xD A hlavně se už nehadejte ;) Nemá to cenu ty riddicku jsi zbytečně vznětlivej nic jsem ti neudělal :)

Link to comment
Share on other sites

Daw3":2tu1fb1r]Riddick co jsem řekl tak šopatnýho.. Já jsem ti chtěl jen poradit pokud radu nechceš tak nechceš já ti ji nenutím.. A sklidni hormon.. Do mého podpisu tivubec nic není a navíc jsem ti vubec nic neudělal... Tobě Mattsy díky že ses mě zastal sice nevím o koho jde ale já si myslím že tě znám xD A hlavně se už nehadejte ;) Nemá to cenu ty riddicku jsi zbytečně vznětlivej nic jsem ti neudělal :)

 

Poznáš ma viac ako dobre, ukazoval si mi cez TV ako si robil logo ešte pre ProDrift a aj stránkuk si ma učil robiť, tak trochu porozmýšľaj a budeš vedieť :) len to tu nepíš, niekaždý to vie xD, už som ti písal aj na ICQ poobede :)

Link to comment
Share on other sites

Daw3":bkv73a70]Riddick co jsem řekl tak šopatnýho.. Já jsem ti chtěl jen poradit pokud radu nechceš tak nechceš já ti ji nenutím.. A sklidni hormon.. Do mého podpisu tivubec nic není a navíc jsem ti vubec nic neudělal... Tobě Mattsy díky že ses mě zastal sice nevím o koho jde ale já si myslím že tě znám xD A hlavně se už nehadejte ;) Nemá to cenu ty riddicku jsi zbytečně vznětlivej nic jsem ti neudělal :)

 

 

 

o ake dojemne "si ma zastal" co si postih aby sa ta nekdo zastaval?krista

Link to comment
Share on other sites

Viete co ste jebnuty no co uz stupa tu demencia kritizujte si ma som ako pongo taky vijebany nervak ako on :evil::evil: daj mi peniaze a kupime si domenu daw3 8-) co sa tyka toho tvojho baneru v podpise ´´legenda odchazi´´ aka prosim ta ti si legenda klan other je popularny akurat pawnom videm sol vasu CW s klanom sWc ste strasne legendy :thumbdown: :thumbdown: :eh: hracov klane mate ako nasratich pretoze mozte mat [email protected] to je vsetke a este jedna vec mate dost serverov ale ste uplne ubohe lamy

 

 

nemam viac slov adios...

Aj vy si myslite ze je k***t ?

Link to comment
Share on other sites

Riddick jsi ubohej.. Navážíš se do věcí po kterých ti je prd.. Začal jsem mluvit o doméně a o hostingu a ty mě začneš bu****vat..

Link to comment
Share on other sites

Ti is ubohy :thumbdown: :thumbdown: Co sa tika urazania nejaky k***t ma tu urazat nebude a este take prijebanane dieta ako je Cjking sa zobud tebe bi sa to tiez nepacilo Daw

Link to comment
Share on other sites

Radím ti projdi si všechny moje příspěvky a sepiš mi do jednoho příspěvku všechny věty ve kterých jsem se do tebe navážel.... ;)

Link to comment
Share on other sites

Protože vůbec nevíš co mluvíš.. Opravdu se vzpamatuj protože něco říkáš když to není pravda.. Než něco napíšeš tak se porad s maminkou jestli se to hodí protože to co sem píšeš jsou kecy 10-ti letýho bastarda...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...