Jump to content

gta.jump-style.cz


Guest PongoVIP

Recommended Posts

Sorry vsetkym ak tu budem hresit ! zobrali ma do teamu nech im spravim web stranku dal somim tam vzhlad vsetko prekopiroval moje logo atd poslal som im mod Crazy Town 4 pwn a co spravilki mne ban na stranku zmenili hesla a Crazy Town prepisali na Jump Town a by PeepineK Su to kopiraci :( !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pomozte mi :( Ja ten mod ku*va robi 1000 dni a ioni nma ojebu :( VSetci ma vzdy ojebu Prosim chytrak daj mi unban uzt ma to nebavi :(

Link to comment
Share on other sites

nejlepsi je jak se s tim crazy town hrozne drel pritom je to prepsany maikeroo na crazy town a ma tam pridanych par warpu nebo neceho xD dobre mu tak nepomahal bych mu xD spamer jeden xD

Link to comment
Share on other sites

No jestli si jim udelal web tak si muzes nechat vygenerovat novy heslo. A ten mod to co si z toho MT predelal ty za 1000 dnu bych mel za 2 hodiny ty lamko spamerska. Taky se jim nedivim me by taky potesilo obechcat takovyho dementa.

Link to comment
Share on other sites

Obzi si k***t k***t uz nacisto ja som nic neprerobil chod sa pozret to neni zadne Maikeroo Town nevim kto to tu furt siri po prve nevierm odkade to mate servery je odomknuty 4 dni a co som kukal registrovanych tak to som ja RemyZet a Sonyk tak co to tu blabolite nic nemam skopcene ! Sa naprv pozri ty kkt

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...