Jump to content

Vyjadrenie


Guest Pongo

Recommended Posts

Všetko čo som napisal som skoro zmazal ked ja som kopirak a kk* hlavna ze polovica tu je lam Kto tu z vas vie robit poriadne s pawno no kto nikto ste len obycajny kopiraci jediny kto tu vie robit najlepsie s pawno tu je Tabulka:

1. MaverickCZE

2. Andr3s

3. Trix (B0nz41s)

4. FreeWall

5. XBLADE

 

Ostratny ste tu len velke lamky co sem pisu a ja neumim po cesky by ste se cudovali neva ak sa vam nelubi zmazal som seci opakujete Mestecko radava seci si davate vewsnice co maikeroo Town seci po tom real zivot seci po tom ste len chudaci uz sem nedojdem pretoze iba mi nadavate aj ked nieco dobre spravim som spravil peknu chatu ale nedam ju sem lebo by ste to lenb ofrflali !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bey bey !

A daw si kkt aj s tadysom vies kde zacinal trady s u mna a maverick zadne povolenie na prerobu mt2 vtedy nedal to si iba vymysleli a inak new mod co mate 56 % kopi !!!!! A nezabudnite picovat pls LOCK hned :)

Link to comment
Share on other sites

A inak CJKING vies koho trtkaj tvoju skurvenu zfetovanu spatnu matku nehovor namoju dobre lebo tam pri obrazovke si macher ale keby si sa mal predomna postavyt tak by si sa bal !

Link to comment
Share on other sites

Pokiaľ narážaš na prerobenie MT na LT maicom a spol., tak pokiaľ viem, tak anders a maverick im dali na to povolenie (nechcem LT team obhajovať, to ani náhodou, ale je to tak). A trošku si premysli použitie slova "všetci". Ako vieš, že každý tu kopíruje Mestečko Radava? ???

Link to comment
Share on other sites

omg na LT povolenie maju v tXs su hlavny maic a Rusty, a maic je nahodou velmi dobry pawner a podla teba som kopirak aj ja ne?sak co hlavne ze ty u seba niesi :lol: uz by som ti dal BAn zase si pisal DP lamo :)

Link to comment
Share on other sites

Bud tichobo val hacknem ucet ako naposledy a vsetkych tam vybanuje :d naposledy 32 hracov vseci ban okree 2 ti inteligenti sa odhlasili az vtedy ked zistili ze nejdem poporadi xD a inak cRaShEr [bugsy94] si koipirak napr to odpocet z vezeni ani si tzo dobre neskopcil z mt 2 mal si tam dva errory a je to z mt tak drz picu Zastavte kopirovanie a sirenie pwn modov tym ze ich nezverejnite ani v amx ani v pwn a nikomu neposlete ! amx sa da lachko prerobit do pwn :) a neuploadujte ich na uloz.to a tak :)

Link to comment
Share on other sites

a inak zabudol som aj to taxi a to (un)freeze a aj to var mas z mt tak bud ticho patri sa at autora ste tu lami kopiracke a nepriznate sa ja sa priznam ak daco skopcim napr priznavam ze 50 % admin prikazov co mam v mode su by MaverickCZE a aj to mam v pwn mode ale vy sa nepriznate a ak sem daco dam a napisem ze som to ja spravil napisete ze som skopcil taki potom kde je tu spravodlivost ? no kde nikde ako su tu esdte nadejni pawnery ako je panda frenklin obzi ale ostatny ste tu len velke nuli co sem chodite nadavat druhym a zhadzovat ich ked sa snazia !

Link to comment
Share on other sites

A inak CJKING vies koho trtkaj tvoju skurvenu zfetovanu spatnu matku nehovor namoju dobre lebo tam pri obrazovke si macher ale keby si sa mal predomna postavyt tak by si sa bal !

TY este raz povies nieco na moju matku tak taku spachas a moja mam neni taka kurwa jak tvoja a tvoja fetjuje pri sexe s tvojim dedom a este raz ja mam 14 ty mas 8 tak to by som sa bal ty skurwene male decko !

 

este ze ams vravoanie mal by si mat ban ! vtedy by si sa nikomu nehafckol maly kokotko dobelstingar a spam atd

Link to comment
Share on other sites

ty si raidny k***t co?teda ak myslis tie moje tuty, tak tie kopirovane niesu a mne to v mode slape bez problemov nad tym vezenim som si trapil hlavu cely den dopice a neviem ake errory ti to tam moze hadzat, jedien take ktore skopirujes a to Varovanie mam uplne inak ako v eXise a MT omg, ja sa nepotrebujem znizovat na uroven kopiraku kludne ti urobim aj cez TeamViewer s hlavy Freeze & Unfreeze lamicko. Si myslis ze Maverick je boh ci co?mne v pawn staci vediet to co viem nepotrebujem byt nejaky turbo scripter ktory vymsli nejaky scripty co bude pouzivat polovicka sveta omg. A ak si ty myslus ze aj som kopirak tak si uboha lama.Myslim ze to tu potvrdi viac ludi ze niesom kopirak tak si zavri tu svoju skurwenu hubu a bud uz ticho.A to ttaxi vie nakodit kazdy to je robota 5-10 minut :lol: a v MT to je len pre taxikarov :lol: .Sa uz konecne uvedom co rozpravas lebo vazne sa nato neda pozerat.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...