Jump to content

[FS + MAP] LS to LV Metro


Guest NtCat7

Recommended Posts

Nazdar. Dnes som len tak rozmýšľal, akú mapu urobiť, a napadlo mi spraviť metro. Tak som to zrealizoval.

 

Súčasti:

- 2 podzemné stanice (jedna pod Mullholandskou križovatkou, LS a druhá pod veľkým hangárom na letisku LV (pod tým, kde je v singleplayeri AT-400))

- Spolu 4 pickupy (výťahy z parkoviska (LS), resp. z hangáru (LV) na stanicu), 25 objektov (približne)

- Príkazy: /buyticket - kúpa lístku na metro za 100$

/enter - nastúpenie do metra (momentálne funguje, aj keď nie ste pri metre, keď som to spravil tak, tak to bugovalo, tak do ďalšej verzie sa to pokúsim upraviť)

 

Screenshots:

xy9i86rwdweutkancp71_thumb.jpg3f1113jrsec3e28xczbk_thumb.jpg3oga84f6pmwtz3i6re5j_thumb.jpgp3fc62hx2haomnimcmcg_thumb.jpg

 

Download:

http://pastebin.com/f63d38d2d

 

Známe bugy:

- Po napísaní príkazu /enter je kamera príliš blízko pri hráčovi, po odchode zo stanice by to už malo byť v poriadku

- Závažný bug: Pri plánovanom odchode zo stanice spadne server, dal som preč jeden potenciálne problematický riadok, a odvtedy som zatiaľ netestoval, takže môžte skúsiť/pozrieť si kód a poradiť mi, prečo by to mohlo byť. Vďaka. ;)

 

To je všetko, dúfam, že sa vám to páči, ak už nie spracovanie, tak aspoň ten nápad (metro v SA, good ňe? Dyk more, ta podzme, bo to je z pľechu xD) ;) čakám na komentáre a hodnotenie. ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...