Jump to content

[MAP] Los Santos - Canal street


Guest NtCat7

Recommended Posts

Nazdar. Moja najnovšia mapa už nemá nič spoločné so spadnutými lietadlami a výbušnými sudmi. V roku 2992 (len tak mi to napadlo, 1000 rokov po tom, ako sa odohráva GTA:SA :)) už ľudia v Los Santos nemali dosť miesta na bývanie, a tak postavili ďalšie domy... v kanáli. :o Spolu je to 51 nových domov.

 

Screenshoty:

2905iir2xsa080r738z0_thumb.jpgtiys3hceux07xkpkkmk9_thumb.jpg7xsngdmzoo733bjwzaf6_thumb.jpgyntxb1ts01e8kbzj9qd6_thumb.jpga7hyo8adx26v3e5aapje_thumb.jpg5klbjp9upr9rbwhyerr8_thumb.jpgtx2y24y250vpush1c85z_thumb.jpgful6pnf95j81k1nrqllv_thumb.jpg

 

 

Download:

http://pastebin.com/f2540845a

 

Ako zvyčajne čakám na hodnotenie. ;)

Link to comment
Share on other sites

Lol v kanale to by byla posledni moznost kde bych bydlel :d A jinak ti to asi dalo praci tam nahazet ty domy. Nekomu se to bude urcite hodit. Dobra prace :)

Link to comment
Share on other sites

Diky, spravil som to teraz za pár desiatok minút :) ale máš pravdu, niekto to možno využije :) a s tým bývaním, radšej toto ako bezdomovec :d to nie je vlastne kanál, ako žumpa, ale protipovodňový, takže jediný problém by bol veľká voda... potom tam možno dorobím bariéru proti vode ;)

Link to comment
Share on other sites

Diky :) takže priemer 7/10 (tie 2 mapy :)). Spravím niečo ďalšie ;)

já taky, a pls poraď, jak vytvořim server? Napiš mi to třeba soukromou zprávou, pls....

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...