Jump to content

What ?


Guest hateme

Recommended Posts

No mohl sis to udělat podle sebe a nekopírovat z jiných módu. A když už tak si oprav to letiště bo tam máš Ústí nad Labem, Praha, Brno a Nevada.. Což je blbost.. do Nevady nejsou přímé spoje :d, ale oto nejde,, spíš jde o to, že když to máš Czech Town tak ses mohl přiblížit realitě a tu Nevadu si tam odpustit. Ale jinak nápady dobré, ale jak říkám i to, že si uvedl zdroje tu nehraje roli. Fakt ti radím dobře... nauč se pawno a udělej si to podle sebe. Pak se vyhneš konfliktům s Maverickem atd.. aby ti nenadávali ohledně kopírování módu ;)

 

sp maic 8-)

Link to comment
Share on other sites

a hlavné nemá být pawno ke stažení :-) a LDC jemého kámoše a Real Town je můj :-)

 

a když dáte /server tak je tam furt že to vytvořil Maverik a je tam jen přidané upravil HaTeMe ..... ale jeho nick jsem nesmazal

Link to comment
Share on other sites

avy něco říkejte TX server SPAD majitel TX kopíruje z webu mého kámoše novinky a pod a dává si to na svů web OMFG !!! takže vy pomlčte !

 

a hlavně SPAD mi minule i ukradl název serveru tak nevím kdo je kopírák :-) OMG jestli máte něaké blbé připomínky tak si děte třeba na úřad ale nepište mi to sem !

Link to comment
Share on other sites

No tady nejde o to, že to tam je napsané, ale o to, že si změnil název módu a IGNOR je pro právníky důvod k návštěvě. :) Neřeším to :) Další Lamka se snaží prosadit s cizím zdrojákem. Jinak Zdrojáky MT nedal ke stažení MaverickCZE, ale CN!RY. 8-)

 

PS: TxServes.cz má udělena veškerá práva čuráku tak se laskavě klidni a nemysli si jakej si machr když umíš ho*no :).

Link to comment
Share on other sites

1.) Spad nic nekopíruje a má jméno jmenuje se David

2.) Novinky píšeme vlastními slovy a zdrojem není pouze jeden web, ale minimálně 3 pro to aby se ověřilo zda článek není propaganda, ale fakt.

3.) Si jdi píčovat jinan tady na tebe fakt nikdo nemá náladu.

4.) Ti pěkně děkuji za skaženej den kryple !

 

 

EDIT: // LOCKNĚTE TO NĚKDO NEBO MĚ Z TOHO ***** JEBNE!

Link to comment
Share on other sites

No tady nejde o to, že to tam je napsané, ale o to, že si změnil název módu a IGNOR je pro právníky důvod k návštěvě. :) Neřeším to :) Další Lamka se snaží prosadit s cizím zdrojákem. Jinak Zdrojáky MT nedal ke stažení MaverickCZE, ale CN!RY. 8-)

 

PS: TxServes.cz má udělena veškerá práva čuráku tak se laskavě klidni a nemysli si jakej si machr když umíš ho*no :).

 

 

xDD tady na mě chceš machrovat s pawnem ? xD umíš to možná ale kdybych ti třeba vytasil co jsem já dělal bys nechápal ani co je jeden příkaz !!!!

a lamo TX server je noob SPAD mi ukradl i názeb sa-mp serveru a že kradete novinky z cizích webů myslím že to není dovodlené xD když kámoš mi to říkal jak je nasranej to i zamknul ty novinky ! a na serveru mají cenzuru na SPAD xDDDDD

Link to comment
Share on other sites

Hele tobě pořád něco říkal kámoš. S toho pak vyplývá, že jsi jenom kr*pl z děravím mozkem. A už to ku*va někdo lokněte nebo tomu čurákovi dostanu chuť rozbít hubu!

 

 

EDIT:: začíná to tu být jako na pawnobox.net takže nepočítejte s mými dalšími příspěvky. Takovím kryplům se fakt nevyplatí něco psát. (Ne všichni jste takoví jako on, ale vemte si příklad s toho jak nemá člověk vypadat)

Link to comment
Share on other sites

hm.. čekám si asi 500 clovek v rade ale nikdo neprijel za ty 2 roky a na spada cekam minimalne 4 roky s tou jeho mafii jak rikal ze si na me zavola mafii kamose 30 ti lety a tak xDDD dalsi komik

 

ale pis dal zatim se bavim

Link to comment
Share on other sites

No jsem rád, že alespoň někdo stojí zamnou. A ještě jedna věc pro tebe kopíráčku. Až uděláš sám nějakej mód od A do Z tak teprve říkej jak seš velkej pawner.. do tý doby zalez pod stůl a šoupej nohama.

 

 

 

LOCK !

Link to comment
Share on other sites

wes co?chod sa vypchat ty si tu poskladas mod z VG a MT a machrujes ze si velky pawner ale pritom si obycajny kopirak ktory ani nema povolenie a meni autorov,tipujem ze nws ani MoveObject, wes skopirovat a upravit we kazdy, ukaz nejaky vlastny vytvor okrem tychto kopiriek a nenadavaj tu na maica pretoze je tu z pawno.cz mozno aj lepsi ako chytrak a ty mu nesiahas ani po paty, ty ledva siahas po paty mne a ne to este jemu, tak sa tu nehraj na nejake SUPER EXTRA MEGA SKVELEHO PAWNERA ktory si mysli ze skopiruje nieco a kazdy mu to zhltne, prac sa odtial na kokotbox takychto debilov tu vobec nepotrebujeme :evil::evil: :!: :!: :!:

Link to comment
Share on other sites

":3b5fsimf]wes co?chod sa vypchat ty si tu poskladas mod z VG a MT a machrujes ze si velky pawner ale pritom si obycajny kopirak ktory ani nema povolenie a meni autorov,tipujem ze nws ani MoveObject, wes skopirovat a upravit we kazdy, ukaz nejaky vlastny vytvor okrem tychto kopiriek a nenadavaj tu na maica pretoze je tu z pawno.cz mozno aj lepsi ako chytrak a ty mu nesiahas ani po paty, ty ledva siahas po paty mne a ne to este jemu, tak sa tu nehraj na nejake SUPER EXTRA MEGA SKVELEHO PAWNERA ktory si mysli ze skopiruje nieco a kazdy mu to zhltne, prac sa odtial na kokotbox takychto debilov tu vobec nepotrebujeme :evil::evil: :!: :!: :!:

 

 

Kdyby neco je to Z MT+RT+LDC

 

LDC= je meho kamose to delal sam

a RT je ciste muj mod zadna kopirka :-)

 

 

a zadny VG xDD

 

a konec myslim ze toto neni chat ... proste mas neaky problem pis do PM

Link to comment
Share on other sites

ještě než se to přesune, tak vyjádřím svůj názor -> no lol, že je velký pawner.... když tam dává věci z MTV tak to znamená, že něco neví... kdyby to věděl nepotřeboval by kopírovat.... a jak nám dokážeš že ten mod je tvuj ?? kdyby jsi ho apson předvedl.... ale i tak to nemusí být 100%

 

jinak já maciovi věřím, že mají práva.... takže pokud chceš jen otravovat tak sem nelez a chod si otravovat na kokotbox

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...