Jump to content

gamemode Prison Break - Federal De Sona [ UPDATE ]


Guest comeback

Recommended Posts

nahodou frenk byl dobrej admin..dycky cheatru jak nasranych a jen co prisel seci utekli:D a jediny bany co byli na pfr byli od nej (80% banu) i me dokonce zabanoval za porusovani pravidel :d

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

to ja tam chodil porad za dozorce nejvic me to bavilo...ale ostatni dozorci dycky nejvic kilily vezne...kkti ja sem byl hodnej ja jim i oteviral branu dycky :d:DD: za to byl ten ban :d:D:D

Link to comment
Share on other sites

no nemyslete si vsichni ze tyhle prasarny jak ja rikam budou tolerovany, bude na to extra anti-noob system a i anticheat :-) promakany jak svin :-ooo

Link to comment
Share on other sites

to jeste nejaky den potrva nez vyjde final verze ktera bude hratelna a bez bugu ale uz ted se rysuji zaklady, doufam ze se to chytne, zatim je to na dobre ceste...ale divim se ze tu nenapsal prispevek freekokot nebo chytrolin a nemeli nejaky kec na me :-)

Link to comment
Share on other sites

no u mna sa to chyti urcite s ami to velmo lubi ale tie trubky nechapem ta zem v SA musi branit vychodu ne?

 

nemusis byt taky zly :d ja napr proti tebe nic nemam nwm co oni hej ale proti PB mam toho vela :d

Link to comment
Share on other sites

ty trubky se vyresi udelam tam nejakou animaci jako ze splhas nahoru a pak setplayerpos a je to...to bych vubec neresil..zkusim udelat vice zpusobu uniku..no jeste to musim promyslet

Link to comment
Share on other sites

dal by som nieco do stredu medzi tie steny je to prazdne anejek zasite miesta ked uz to je Prison Break ze zamknute dvere nejake budovy s interiermy ventilacne sachty okolo bacharov a tak aby sa to aj kus na serial podobalo a aby to bolo zaujimave

Link to comment
Share on other sites

ty si asi nevidel co 3 serii :-D to neni Fox River ale Sona, to je celkem podobne prave...to vis ze tam jeste neco pridam nvm sice co ale neco me snad napadne...

Link to comment
Share on other sites

je to federal de sona cili federalni veznice Sona..okna tam asi tezko dam..podzemni vchod tam je (jako ve filmu) ta dira venku taky (jako ve filmu) a i ten venkovni plot..takze si myslim ze se to celkem podoba, urco tam jeste neco vyplnim to misto tam apod..nvm sice cim, tak muzete psat napady nejake....

Link to comment
Share on other sites

nwm no tam boly cely dookola a vs trede tolko miesta nebolo potom zaveseny basketbalovy kos a daj tam taku luxusnu celu jak tam jeden cernoch mal taku a ze to bude mat taky najvecsi BOSS na servery napr ten kto ma najviac nahrane a nejake ksefty do vezenia s cigaretamy drogami a tak samozrejme setko cez toho BOSSA

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

JJ je podlee mne je zde !!! nwm to jiste !!!

 

 

HostName: [CZ/SK] Net0peer (3) PFR v2 + gta.cz

Address: 81.89.48.237:7772

Players: 20/ 30

Ping: 24

Mode: Prison FoxRiver 2.0.4

Map: Fox River

 

 

 

ale ten mod ujde ale nedodelany (hlavne prikazy)!

 

JESTLI NECHCE NEOTVIREJ:!!!

 

Otevrel jsi to sam !!! :rap: :rap: gen.php?ip=89.185.235.190&port=7799&pozadi=6

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...