Jump to content

Nový projekt s krycím jménem levinne!


Red beanie

Recommended Posts

Ahoj lidi začínám pracovat na novém projektu generatoru vývoje s krycím jménem levinne a potřeboval bych píchnout s nápady a grafikou pro tento generator!a o co se vlastně jedná?abych to upřesnil koukněte se na stránku pcsestavy.xf.cz a pochopíte oč se jedná a kdo by měl zájem pomoct mi s tímto projektem tak se hlašte na icq 393699361 hledám lidi co by pomáhaly s grafikou,desingem stránky,html a php zdokonalení budu rád za každou pomoc a tu stránku co jsem uváděl tak je to je beata verze ! ;)

Link to comment
Share on other sites

k cemu to delas takto debilne ten generator vyvoju modu..udelej to na $_GET procent a pridavej podminky..kdyz zada trebas 1 tak se mu zobrazi obrazek 1 s jednim procentem xD trosku pohrat si s tim ne ? :d

Link to comment
Share on other sites

Možná bych píchnout mohl,uvidím...jde o to co by si chtěl...Ozvy se na icq 482 802 330.Jo a ta tvoje beata verze je fakt jen beata :d,takovej jeden skin jedna barva :d ale bude to good možná bych mohl skusit udělat i pozadí stránky.

 

Beata je moje kočka :d

Link to comment
Share on other sites

konecne nekdo dela to co sem hledal uz dlouho :d zatim to vypada dobre jen tak dal..uz se tesim..bohuzel ti asi s nicim nepomuzu v grafice zacinam php,html atd..neumim a s pawnem ti tam asi moc nepomuzu :d

Link to comment
Share on other sites

no tohle je podle frenka špatně navržené a složité musím přijít na způsob scriptu v php který mi psal frenk ale já bych to dělal pomocí if,elseif a else že by prostě jen někdo napsal 10 ono by to vyvolalo ten obrázek a kdyby to bylo na nějakém placeném portalu tak by se dalo udělat že by to vyvolalo obrázek s určitýma procentama a v tom ještě napsaný název modu atd jako to bylo u mavericka na igranii ;)

Link to comment
Share on other sites

uz sem to zacal ale nechce se mi to udelat ..udelal sem si indexovku na ziskani $nazev a $procent ...procenta dam do oteviraciho seznamu od 1-100 abych se nemusel srat se stringovanim aby nepsali misto procent nejake slovo atd...a dp php skusim si vytvorit obrazek ( 1% ) a kdyz zada 2 ( % ) taj mu to pricte obrazek+1 atd...proste kapis ne ? :d abych to nemusel tak se s tim srat ..ale asi to delat nebudu necham to na tobe xD

Link to comment
Share on other sites

takovy nemuzu :d to 100% tam netreba to tam dopisu v php ..pouze pozadi by stacilo..ale jinak good..asi toto udelam ale na zpusobu prekrivani..tedy jeden obrazek pozadi a potom v php mu bude co kazde procento pridavat +1 kousek..

Link to comment
Share on other sites

Možná bych píchnout mohl,uvidím...jde o to co by si chtěl...Ozvy se na icq 482 802 330.Jo a ta tvoje beata verze je fakt jen beata :d,takovej jeden skin jedna barva :d ale bude to good možná bych mohl skusit udělat i pozadí stránky.

 

Beata je moje kočka :d

 

 

A to mu chceš jako pomoct s grafikou?? :lol::lol: ty? ... bo s php? :lol: :wtf:

Link to comment
Share on other sites

Možná bych píchnout mohl,uvidím...jde o to co by si chtěl...Ozvy se na icq 482 802 330.Jo a ta tvoje beata verze je fakt jen beata :d,takovej jeden skin jedna barva :d ale bude to good možná bych mohl skusit udělat i pozadí stránky.

 

Beata je moje kočka :d

 

 

A to mu chceš jako pomoct s grafikou?? :lol::lol: ty? ... bo s php? :lol: :wtf:

 

Drž hubu kreténe,tobě to nemusim říkat.Pomoct můžu

Link to comment
Share on other sites

Guest •<Kingston>•

No ten tovj generator neni skaredy :thumbup: ale mohol by si tam dat viacej pozadi a krajsich a nejaky link na zoznam tych Pozadi a ukazky :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...