Jump to content

win xp help


-other-Mizi_CZ

Recommended Posts

Čavte tak nejdřív se omluvím za chyby v textu ale píšu to ze strašnýho pc :-(

 

nemohli by ste nějak poradit jak opravit toto:

 

při pouštění pc to jede ale při načítání win xp se mi to sekne udělá to cvak cvak a nic se už pak neděje,

 

pc jsem prohlížel asi 4x zevnitř a tam je všechno v pohodě i čistý :-(

 

jenže je nejhorší to že nemám žádný bootovací.zálohovací cd a ani okna ptže mě to dělal dávno strejda a já

 

chtěl at mi ty cd dá ale on ne,ne,ne atd. takže .... v biosu jsou teploty v normálu a pc mám amd athlon

 

už jsem to skoušel všlijak a prostě nic nic nic

Link to comment
Share on other sites

No tak to kamarade se budeš asi muset poprat se strejdou jinej způsob nevidim ... F8 a Mezernik pred logem atd si zkousel?

 

//(F8 = Vyber typu spuštění - Stav nouze.....atd..)

//(Mezerník = Výběr hardwarového profilu)

Link to comment
Share on other sites

Nj to máš blbí,hold skus něco jak říkal Macháček,nebo napiš na suport (samozřejmě pokud máš legální softwér) a pokud strejda nedá tak poslední možnost je ta,že prostě koupíš nebo sosneš new OS...měl sis to zařídit dopředu strejda je hold blbej no :d

Link to comment
Share on other sites

Njn tak to nwm zkus zajit k vyrobci jestli ti řekne seš deb*l :) Výrobce ti MÁ vždycky poradit :) .... nebo prodavajici :) třeba když to maš od mironetu atd...

 

 

Nic jinyho me už nenapada...a hlavně nechod na Microsoft Support tam ti řeknou: Nemáš stahovat viry k*** ...

 

Ještě bych ti mohl poslat moji Bootovaci (disketu?) ale nwm jestli by to jelo :-)

Link to comment
Share on other sites

jediné co by mohl pomoc v tomto stavu je pořídit si starší hdd a na něj nainstalovat linux nebo win 95 a potom pomocí jakéhokoliv připojení disk (tvůj který nejde )zkontrolovat ale pokud si nic nenašel tak se jukni do biosu a popřípaďe si od výrobce stáhni aktualní verzi biosu jinak tento problém bych řešil spíše s odborníky ;)

Link to comment
Share on other sites

nový HDD ještě nemám ale windows mi nenaběhne ale když nabootuju Pupy Linux z CD-romu sice to furt dělá cvak cvak po chvíli přestane a pak to normál naběhne ale nejdou mi přes to uložit data a tak sháním nějaký Freeware OS přes který se dostanu přímo na disky C a D a ne do vlastního adresáře např /root , u strejdy sem to viděl ale už nevím název :-(

Link to comment
Share on other sites

co to je za piču live cd to je nějké humusne radim zkus stáhnout mandrivu ta je na live CD mnohem stabilnější a pustíš jí i z usb paměti a co vím tam na ní mi pawno šlo !!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...