Jump to content

návrh Kvalitní zlepšeni.


Guest qwert2

Recommended Posts

Čus takže,

Chtěl bych aby toto forum nebylo jen bandou spamujících lidí s capslockem atd.

Mám tu pár pravidel které by se měli změnit.

Za 1. Názvy topiců bych chtěl přesnější ne třeba (např. Neni tu ze hladam tak to napisem sem:D)

Za 2. Odpovědi do helpu musí být co nejpřesnější a né (např. Jó 100% by to mělo jít takhle

)

Za 3. Žádné capslock

A za 4. [size=150][color=#FF0000]Žádne kopírování![/color][/size]

Link to comment
Share on other sites

toto neni dobré pravidlo číslo 2. jsem nepochopil co je na tom špatného pravidlo 1. je prýmo vhodné pro toto forum s tím souhlasím a proč by se nemohlo kopírovat ???? hmm??? kopírování neni nic špatného dokud toho nezneužíváš a neporušuješ autorská práva!!! 8-)

Link to comment
Share on other sites

1,3 - souhlasim,2 - nechápu ale souhlasim :d,4 - kopírovat :d NO :d když ti někdo udělá TuT nedá se nekopírovat :d (většinou).

 

Napíšeš bez Caps locku a pravidlo 4. napíšeš s capslockem :d

Link to comment
Share on other sites

xD, mě by se tu líbila pojistka proti kopírování obsahu, viděl jsem to na jednom foru, byl to jakýsi PHP Script, že nešlo nic skopírovat, bylo by to dobrý aby si to lidi jen prohlídli a poupravili (ovšem někde by se to zas nehodilo)

Link to comment
Share on other sites

neznám řešení ... jedině žeby se ten kod nějak zakodoval :-D ale to podle mě nejde :-D a nebo! :-D mám originální řešení... stránku namluvit...

Link to comment
Share on other sites

Tim myslis dabing?? xD stejne by se to kradlo na kradeni zvuku napr i z net playlistu atd dneska stači obyčejnej Záznam zvuku z widli daš tam Nahravat wawe a uz to jede xD ja du caw

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...