Jump to content

Crazy- Generator statusu !


Daffy

Recommended Posts

Takže je tady nový generátor statusu ! mužete jej vyžkoušet zde CRAZY-GEN.TK -> generator.kour.eu /. Pokud má někdo zájem starat se o generátory ( designem ) tak mi napište na icq nebo sem ...možnost generatoru 500x100 , 468x60 , 200x150 ( panel jak ste navrhovali atp...) Hlavne se nekdo pls ozvete THX.

Link to comment
Share on other sites

skusim udelat ze si nahrajete obrazek do FTP a potom si ho vyberete jako pozadi ..ale to mozna potom nekdy az se mi bude chtit ..zitra delam design a kody

Link to comment
Share on other sites

Zaxvilu bude mat kazdy svoj status generator omg aj tak sa mi najviac paci treame generator je super :thumbup:

 

no strasne super..napis si tam server ktery je offline ..schvalne co to udela :lol:

Link to comment
Share on other sites

nezkoušel sem ...ale nwm ale ted je spadly asi i cry.cz i treame.cz generator pač v podpisu tam nic nepišou ale asi by tam bylo : "Obrázek"možná mi to nekdo smazal du se mkrnout do Profilu :-D

Link to comment
Share on other sites

Takže je tady nový generátor statusu ! mužete jej vyžkoušet zde CRAZY-GEN.TK -> generator.kour.eu /. Pokud má někdo zájem starat se o generátory ( designem ) tak mi napište na icq nebo sem ...možnost generatoru 500x100 , 468x60 , 200x150 ( panel jak ste navrhovali atp...) Hlavne se nekdo pls ozvete THX.

Vytváření Vzhledu mi moc nejde ale GOOOD :clap::clap:

 

 

BTW: Jj navrhoval (bez i :-D) :rap: :rap: :rap:

Link to comment
Share on other sites

Boužel jde ptž má pravdu... Jak někdo může udělat design že zdeformuje obrázek... Nebo ho zvětší... To se prostě nedělá... A jestli se ti to líbí... Tak si musel chodit do pomocně školy :lol: Já ti ten design udělám... Na iCQ mi napiš rozměry...

Link to comment
Share on other sites

lol toto je možná pro extra barevně a mazavě vidící lidi :lol: ale jinak good já mít hosting jako je cry.cz tak tam dám taky generátor prtž já mám od fryho ten generator na gtam.cz !!!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...