Jump to content

Hľadám tvorca modov


Guest lacika

Recommended Posts

Hladám niekoho kto by mi spravil mod taky aky by som chcel.

Nech sem napíše jeho ICQ ale zadara. Prosím kebyže sa niekto taký najde.

Ale určite sa nikdo taký nenajde to som si istý preto by som chcel aby ste mi nikto poradil s mojimi otázkami aspon to ak nikto nemože nejaky mód pre mna spraviť.

Prosím dajte sem vaše ICQ a pls nepište zbytočny spam.Člen ktory ma meno lukasNEJAKE ČISLO by možno premna urobil to čo očakavam.

PLS notak ludia pomožte mi.

Link to comment
Share on other sites

SPAM a toto o prispevok nižšie napisal Lukas1169 lukas nespravil by si aj mne?

Lukas1169

spravim mod po

1. musis mi povedat kde mas server

2. nebude to trvat menej ako 24 hodin dokonca ani 48 je tizden...

3. odrby neberem

4. urcite odpis

5. adminscript ti nespravim

Link to comment
Share on other sites

Přesně jak řekl obzi a to co řek frenk si nemyslim že je spam..

 

//EDIT: Nějaké čislo lol...

//Nepiš furt velkym

//Nezakladej kvuli tomu dva topici!!!

//EDIT2: Aha vypada to že tamten si smazal abys mohl napsat další a ještě hezčí a velkyma pismenama ...aha už chápu

Link to comment
Share on other sites

Týýýý? XD dovol aby som sa zasmial...omg ty ani newies ako si hraca portnut k sebe a ze vraj admin script xD a mod xD to odkial chces kopirovat ha?

Link to comment
Share on other sites

Týýýý? XD dovol aby som sa zasmial...omg ty ani newies ako si hraca portnut k sebe a ze vraj admin script xD a mod xD to odkial chces kopirovat ha?

 

Promin, ale tohoto jsem si nemohl nevsimnout, tva arogance me otevira kudlu v kapse.

 

+ (bez cenzuty a ovladani) ty ignorante jeden bez vyplne mezi usima, vsimni si ze jsem mod udelat nechtel, to jeste neumim(neznamena ze se to nenaucim), pawno nedelam ani 2 tydny a uz mam hotove 2 funkcni a oblibene filterscripty mezi mimi kamarady, a pis si ze s takovymi jako jsi TY se tu nehodlam zahazaovat!

 

Rychle se ucim, adminsvatyni mam hotovou a mam minimalne 3 kamarady dobre pawnery (Fresh, Ranger, Gh0st) a od nich se tez ucim. Ty si asi libujes v nadavkach, tak te timto zadam aby jsi pokracoval alespon v pm at zbytecne neporusujes pravidla.

 

Mimo to ten adminskript by zatim uznavam nebyl nic moc ale zakladni veci by to melo.

 

P.S.: Pokud se tu najde jeste nejaky (s prominutim) blbec, tak at si sve nazory necha, me to nezajima.

Link to comment
Share on other sites

Agrrr, na co je doprdele forum na kterem kdyz se jen trochu snazim pomoci ma kazdy jen urazi! Tohle je ale sebranka, co jsem vam udelal, jen se smnej, ale beda mi kdyz neco nepochopim co, nebo se snazim, ale ne to tu nikdo nevidi, makam kazdy den jak idiot a ucim se pawno abych zdokonaloval sebe i svuj server a misto rady si zde poslechnu leda tak firky tech co uz to umi!

 

Frenkline zrovna ty by jsi se mel jevit jako inteligentni clovek, ty jsi taky z nebe nezpadl s pawnem v hlave, tak bych ocenil kdyby jste se uz konecne zdrzeli tech do nebe volajicich poznamek! Jestli ti neco delam, vyrid si to semnou pres SZ/PM nebo jak tomu tady rikate!

 

Rikam vam naposled: Pawno delam tak 10dni a umim jen neco, nikdy jsem nerekl ze jsem dobry a nic si neprivlastnuju, delam jen ciste sve vytvory a nikomu neskodim, nezkopiroval jsem jedinou vec a nemam to v umyslu! Svatyni jsem delal nejdriv v MTA a pak to prevedl do pawna, kdyz uz jsem se s tim tak crcal a sral tak by jste mohli alespon ty stupidni poznamky si strcit za klobouk!

 

Dekuji za pochopeni a ted naposledy: Priste uz budu sprosty jestli se ukaze dalsi "clovek" ktery se tu bude nademnou vyvysovat jak vsechno vi, vsechno zna, on je jednicka ja jsem nula, bezte s tim nekam!!! :cry::cry: Ja taky nikomu nerikam ze je deb*l! Doprdele vy taky vite jak nekomu neco skazit... :cry::cry:

Link to comment
Share on other sites

Uz se nemuzu dockat az se dome bude navazet moderator, pak admin, pak vsichni, tady nemuzu taky nic rict aniz by me nekdo neotravoval s tim jakej nejsem zelenac!

 

:lol: Jean je idiot, deb*l, kr*pl, on neumi nic, jen par prikazu :lol: To je opravdu kkt, ja uz umim pawno az do nebes a on tady pise ze uz skoro umi dcmd :lol:

 

- uzijte si to, protoze uz staci par zprav a definitivne to tu balim, jen jsem chtel komunikovat, ucit se, nekomu taky neco predat a hned se objevy nejaky inteligent ktery si hned dokazuje jaky neni king a ze ja nemuzu nic rict a radit, jen tu mam cumet a nechat si nadavat!!!! Ja bych vrazdil kdyz toto vidim! :x

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...