Jump to content

Útok hackera...


Daw3

Recommended Posts

Daw3":3kjf2woi]Takže drazí milý... FrEnkLiNův kámarád mi hacknul MAIL a ICQ potřebuju poradit co mám dělat???? :(:cry:

 

no na niektorych mailovych sluzbach sa da kontrolnymi otazkami ziskat spet a ICQ tiez na icq.com ale neviem ako.. a ICQ aj tak nejde a teraz ked ho najviac potrebujem ..

Link to comment
Share on other sites

tak s tim uz nic asi,aj mne hackol nejaky k***t ICQ ucet,a kontrolne otazky mi zmenili,takze neviem odpoved...a s tym mailom kusis napisat nejakemu adminovi trebars aklebo ja nwm..

 

FRENKLIN je najvacsi noob celeho pawno.cz fora ,akeho som kedysi videl

Link to comment
Share on other sites

lol sorry ..ja sem tu daval nas chat ICQ , ja sem tu daval zbytecne kecy o copyright ja sem udelal anketu Ban frenklin ...ted ho mam rikals ze ti to vratim nebudu mit ban ne ? nejsem taka sfyne zase jako ty ..nenapsal sem nikomu z tvich pratel na email ci icq ...muzu klidne rozeslat spamy a vidavat se za tebe...ale na druhou stranu ja nejsem takova lamka ..takze ti vsechny hesla vratim ..hlidej si email dawe@other ze ktereho sis psal a prosil na svuj showman at ti vratim heslo :d btw..mam ti vzkazat od toho kamose ze priste si nemas davat take stupidni hesla..a prej jestli nemam neco lepsiho :d:d

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...