Jump to content

Frenk vs. Daw3


Daw3

Recommended Posts

tjn nikdy bych se nezhulil tak že bych pak na záchytce zmlatil záchranáře atd !!!!

Od kdy jsou na záchytce záchranáři :d Si mě rozrofloval :d Ty nevíš moc co je to zachytka.. :d místnot 2x3 metry :d a železná postel :d LOL

Link to comment
Share on other sites

jo a hlavě tě tam oškubou jednou když v berouně natáčely pojištovnu štěstí tak na lavičce ležel opilej bezdák s krabicouvím vínem a nějaká ženská na něj zavolala měštáky a ty pak tak vstávejte jdemee na záchytku :d

Link to comment
Share on other sites

já se nestidím za tu veřejnou kterou mám na síti to odnese brácha ale za svojí interní to teda jo tu kdyby někdo měl tak jsem v haji takhle když má někdo bratrovu tak se nic neděje!!!

klidně kukajte když pudete na lost city mám tam ban ta to tam je

Link to comment
Share on other sites

já bych mohl vlastně taky já mám spywareterminatora a NOD 32 spywareterminator odhali že vůbec chce se dostat do compu a nod blokné pishing způsob takže exit hacker a karanténa pak dám PC k ledu a zkusím vyztopovat hackera z notebooku ale už asi 4 krát marně vždy měl proxy server zřízený nekde v thajvanu tam mu ho blockly ale dál jsem se nedostal !!!! :( :x :x

Link to comment
Share on other sites

FreeWall":bkx8ksuq]lol hele nemohl by jsi s tim LOCK trošku přibrzdit ? lockuješ prakticky všechno co se dá .... , ps : je to jedno že to je tvuj topic :)

Jenže! Je to zbytečný si tady kecat... není to konference ale topic o historii z ICQ a to už se zdá se vyřešilo! Má úcta :sick: :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...