Jump to content

Povídání z Blbcem aneb jak to chodí na iCQ


Daw3

Recommended Posts

no ale tohle přesahuje meze inteligence takový spratek a myslí si že umí hacknou pc kdyby věděl alespon co a jak se hacknutím získá hacking je určitej druh zábavy (nelegalní) hacker si přez svoje tajné zdroje sežene někoho ip pak pak si udělá zadní vrátka pro ůtěk v xp aby měl jistotu tudíš i bezpečí a jde na to přez goglag to je vyhledavač bot googlu neboli hackers googlu niní užjen zapne prograámek který zpustí v grafickém modě a goglag mu pomůže najít frekvenci k heslu od pc a bezpečné heslo které by luštitelé z microsoftu luštili celých 597 let tak on s pc překoná za 3 minuty a je po vašem pc !!!! :clap: jsou prý ještě lepší útoky ale tento je nejzábavnější a dodává patřičnou páru adrenalinu a ten dementík ani neví co ten adrenalin je :d :rap2: :lol::lol::lol: já se fakt válím z něho smíchy :d 11 let já mám sice 13 ale v 11 sem sotva vlezl na icq a pařil sa-mp :d

Link to comment
Share on other sites

Odpověděl jsi to co jsem nechtěl aby jsi odpověděl tzn. že ted odpovíš co chci aby jsi odpovědl a ještě neodpovíš to co chci aby jsi odpověděl odpovím já to co nechceš abych odpověděl...

Link to comment
Share on other sites

no tak jednou jsem taky promazával když jsem měl asi 600 a našel jsem hodně i lidí které už jsem rok neviděl ale to byla hrůra takovej kontaktu kurna písek to nešlo vydržet jeden den my napsalo asi 21 lidí najednou a já block block nasrat nemám čas atd no prostě haluž :d :rap2:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...