Jump to content

XFX údajně plánuje prodej grafických karet s čipy ATI Radeon


Red beanie

Recommended Posts

Společnost XFX, nyní ještě exkluzivní partner společnosti NVIDIA, dle informací serveru Hexus.net začne prodávat i karty s čipy ATI Radeon. Pokud se tyto informace ukáží jako pravdivé, tak to jen potvrdí vzrůstající tendence prodejů karet společnosti AMD.

 

 

XFX by mělo přinést své karty s Radeony hned na začátku příštího roku, ale není jasné, jestli se objeví také přetaktované XXX edice, nebo půjde pouze o standardní produkty. Formálního oznámení přímo od XFX bychom se ale měli dočkat již 16. prosince, tedy v úterý.

 

Uvidíme tedy, zda se XFX rozhodne odpoutat od společnosti exkluzivních partnerů NVIDIE, kam dnes patří spolu s BFG Technologies, EVGA Corp. a Leadtek Research.

 

Zdroj: Hexus.net

Link to comment
Share on other sites

Výhoda je taková že se zvíší prodejnost díky nižší ceně jak už bylo řečeno ati i nvidia jsou dotované a tak můžou urychlit vívoj rychlejších a výkonějších grafických karet !!!!!

Link to comment
Share on other sites

Tohle nepatří na forum :d Ale když už tak já využiju tuto sekci k něčemu lepšímu :d

-----------------------------------------------------------------------------

Chytraku včera sem si všiml že jsi měnil design webu a napdlo mě to že by zde mohli bejt umístěny novinky v computer(ovým) světě :) Jinak hlasím se rád ti vypomůžu s designem webu :) Prosím... :d

Link to comment
Share on other sites

včera jsem se s chytrákem bavil po icq jaké vzhledy jsou good a bylo jich hodně a neni snadné si vybrat a to co včera měnil bylo skoušení které vzhledy má na serveru ale to auto co bylo na headeru to bylo fešn

Link to comment
Share on other sites

Jo ale s panwem to nemá co dělat ale napadlo mě to že tam by bylo auto ze zadu a na jeho SPZ by bylo napsany PAWNO.CZ jde o to jak (bych) to udělal :d

Link to comment
Share on other sites

daw spíš nepochopil a takovejch funkcí jsem ještě před asi 2 měsícema uměl hele začal jsem být posedlí pawnem od asi minlého prosince a byla to švanda v tu dobu na PB.net ale na jaře už bylo vše v čutu vyšlo gta iv a všech no ztratilo smysl !!!takže s pawno dlouho nedělám a tak dělám jen php a html nic víc už nechci alespon Půl roku a pak nějaké C nebo Visual basic a víc se zajímat o compy a pak už jen osud od devídky pudu na vípočetku a pak programovat soukromě atd a taky vyniknou v parkour

Link to comment
Share on other sites

ne nevyšlo přepisal jsem se na xbox vyšlo trošku později a na grafika bych mohl jít mam na to zkušenosti a vým i jak fotit chodil jsem na foto kroužek tam mě naučuli vyrovnávat obraz a používat jisté funkce a taky pracovat s programem

Link to comment
Share on other sites

ne ale fakt já nepřemíšlím nad tím jak píšu ale co píšu a jetli to dává smysl nedbám na gramatiku a když dbam na gramatiku tak nemůžu psát rychle ale musím nad tím přemejšlet :d:d :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...