Jump to content

[Nápad]Úrad


Guest sworm

Recommended Posts

Cafte dostal som napad idem robit urad

 

Ale stale neviem co by sa vsetko dalo na urade vybavit zatial to bude akoze Kúpenie občianskeho preukaza,Zakúpenie streleckého+desertu a dalej vas prosim pomozte nieco vymysliet..

Link to comment
Share on other sites

Tak co asi na urade. Ridicak, Letecak, Obcanka, Zbrojak, Zamestnani v jednom pickupu, Vypoved, podle toho jaky je to urad tak muzes ze si tam vyjednas socialni podporu :d .atd

Link to comment
Share on other sites

A to ti připadá reálné :d já to mám tak že se zaměstnáš nromálně na úřadu práce a napíše ti to informaci kde je policejní stanice a všem to ještě napíše že ses zamětsnal jako policista.... To že tě to warpne to jde ale já nejsem doma sry... Zítra budu doma tak jestli mě někdo nepředběhne rád ti to pošlu ;)

Link to comment
Share on other sites

[email protected]":1m7u6t5r]A to ti připadá reálné :d já to mám tak že se zaměstnáš nromálně na úřadu práce a napíše ti to informaci kde je policejní stanice a všem to ještě napíše že ses zamětsnal jako policista.... To že tě to warpne to jde ale já nejsem doma sry... Zítra budu doma tak jestli mě někdo nepředběhne rád ti to pošlu ;)

 

nj ten tvuj nápad je lepší :rap: :rap:

Link to comment
Share on other sites

1.Udelej urad prace.

2.Das tam zadost o zamestnani.

3.Pak trebe po 1 min ti prijde zprava ze te chcou nebo ne.(udelas aby to bylo na nahodu)

4.Potom musis dojet ktomu zamestnavateli a on te prijme nebo ne.(udelas aby to bylo na nahodu)

 

 

Takze neni jiste jestli te vemou.To je jak v realnem zivote.

 

 

Ja bych tam jeste dodelal ze ukazdeho povolani musis splnit mise kdyz tu misi neudelas tak te z toho povolani vikopu.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...