Jump to content

Stunter City


Guest Punkevník

Recommended Posts

STUNTER CITY zmena planu

projekt supercity byl zrusen, respektive prejmenovan na stunter city. jak nazev napovida, ze tam budou stunty, stunterske mapy... kazdy stunt bude mit vlastni jmeno. Tot zatim vse

 

//EDIT: zadny reallife ale stunty!

Link to comment
Share on other sites

FrEnkLiN":dkkcn53j]muzu potom videt pwn ? prez TV ..( chci videt odkud mas drag atd... ) :lol:

zatim od nikud. pokusim se ho udelat sam pres IsPlayerInArea. Mam tam jen za prikazy /kill a /spawn

Link to comment
Share on other sites

Jezisi tak ho nech at si to udela kdyz chce ne taky se mi to libi... Ale do modu bych to nedal .:d

OMFG ale já jsem neříkal že to udělat nemůže. 5ekl jsem že to není to originální... Že už to má řada ldii. :) Jen ať si to udělá není to špatný. A můžeš si do toho přidat PAS OBČANKU Aj. A to všechno taky může propojit s povoláním. Třeba aby ses zaměstal potřebuješ občanku, u povolání Taxikář potřebuješ řidičák. U povolání Dalkový autobusák :djoke tak tam si dáš pas apod. Není to špatnej nápad ne?.. :d

Link to comment
Share on other sites

ZMENA PLANU Rozhodl jsem se ze prestoupim z delani RZ na stunty, drifty, dragy. prikazy se zmeni. dragy, drifty a stunty budou ocislovany ukazkove prikazy:

/healt

/repair

/nitro

/info

/drag1 - vypise info o danem dragu,

/drag1warp - warpne k danymu dragu i s autem,

/drag1create - vytvori dany drag,

/drag1join - prihlasi hrace do dragu,

/drag1start - spusti drag

 

//EDIT prejmenovani z SuperCity na StuntCity

Link to comment
Share on other sites

He ej :d ty copyrko. Ne vph chci vidět jak to vypadá ale prodám ti mapy... Mám dragový driftový a stuntový :)

all za 2oo,- Pokud se ti to nelíbí můžeme se dohodnout na jiné sumě ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...