Jump to content

[ FS ] Mini Mestecko


Daffy

Recommended Posts

Zdravím ...nudil sem se tak sem vám vytvořil menší městečko [ viz screeny ]

Ke stažení dávám pwn..možná si to dá někdo

do modu..Cesty,obchody,domy, semafory, ( malinké bugy s cesty, ale moc tam nevadí ) , dvoje dveře do budov, ale sami uvidite nebo kouknete na obrazky :), vozidla , autobusové zastávky atd..takže si k budovam muzete udelat zaměstnání , autobusove zastavky na menu atd,,, co jen chcete..potom to vylepším ..Nachazi se to u letiste los santos

 

PWN

http://pawno.707.cz/pwn/fsminimestecko.zip

 

Screeny -

http://pawno.707.cz/pwn/screeny.zip

Link to comment
Share on other sites

ty tady nemas co delat...rikam ti PODIVES se do pawna..ses fakt hluchej lamer omfg nebo se jenom delas a schvalne odpovidas abys mel prispevky !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :spam: :wtf: :wtf: :wtf:

Link to comment
Share on other sites

FrEnKu, nechci ti kazit radost, ale díval jsem se na PWN.

 

1. Jestilže je to filterscript, nemají být náhodou objekty v OnFilterScriptInit()? A ne OnGameModeInit...

 

2. Když už dávám objekty jako přídavný script na server, ne přímo jako mod, tak bych tam hodil i zničení těch objektů. Někdo si to načte na server 3x po sobě a to bys pak viděl, kolik by tam toho bylo... :d

 

Ale jinak dobrý. ;)

Link to comment
Share on other sites

FrEnKu, nechci ti kazit radost, ale díval jsem se na PWN.

 

1. Jestilže je to filterscript, nemají být náhodou objekty v OnFilterScriptInit()? A ne OnGameModeInit...

 

2. Když už dávám objekty jako přídavný script na server, ne přímo jako mod, tak bych tam hodil i zničení těch objektů. Někdo si to načte na server 3x po sobě a to bys pak viděl, kolik by tam toho bylo... :d

 

Ale jinak dobrý. ;)

 

ty si zase nejakej super ultra pawner ne ? :wtf:

 

1. dal sem tu pwn aby jste si tam dali co chcete..

2. dal sem jenom objecty, nic vic a dal sem to kam sem chtel bo sem nemel cas :wtf: :wtf:

Link to comment
Share on other sites

FreeWall":3calncwl]myslíš souřadnice objektů ? :arrow: MTA map editor

 

V tom MTA si přepisuješ souřadnice nebo je tam ještě jinačí možnost že ti to vyblije souřadnice všech objektů??

Link to comment
Share on other sites

za 1. nejsem k***t

za 2. to že jsi mu odpověděl přez convertor bylo zbytečný za 1. protože jsem mu to už řekl já a za 2. to řekl i on ( že to pochopil ) a tak se tedy ptal přez jaký convertor a ne přez co, už chápeš že to byl spam ? :)

Link to comment
Share on other sites

FreeWall":3447mryx]za 1. nejsem k***t

za 2. to že jsi mu odpověděl přez convertor bylo zbytečný za 1. protože jsem mu to už řekl já a za 2. to řekl i on ( že to pochopil ) a tak se tedy ptal přez jaký convertor a ne přez co, už chápeš že to byl spam ? :)

 

jak vis ze to pochopil ? :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

FrEnkLiN":25otvyrx]
FreeWall":25otvyrx]za 1. nejsem k***t

za 2. to že jsi mu odpověděl přez convertor bylo zbytečný za 1. protože jsem mu to už řekl já a za 2. to řekl i on ( že to pochopil ) a tak se tedy ptal přez jaký convertor a ne přez co, už chápeš že to byl spam ? :)

 

jak vis ze to pochopil ? :lol::lol::lol:

1. FreeWall umi cist myslenky

2. nejsu lama

3. FreeWall dik za linky xD

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...