Jump to content

SAMP 0.2X


chytrak

Recommended Posts

proč mě to normal funguje stačí mít server s novou verzí

no já právě potřebuji install 0.2X serveru a ze stránek files.sa-mp.com to nejde Firefox se připojuje a pak napíše že Vypršel časový limit..prosil bych toho kdo má install totho serveru 0.2X ať ho někam hodí:) sa-mp.com mi prostě nefunguje:)dík

Link to comment
Share on other sites

ne jinak to řeknu....s kamarádem si děláme server:) testujeme ho a já mám vše ne na vserveru ale u mě na pc...a připojujeme se přes hamachi a testujeme....a chceme mít už verzi serveru 0.2X...tak potřebuji server 0.2X tak jako je název pro 0.2.2 (samp022server.win32) tudíš bych prosil pokud je to stejné samp02xserver.win32 děkuji snad jste pochopili

P.S: až bude server dodělaný, tak se hodí na hosting(ten kámoš se kterým to dělám to už má dohodnuté)jinak samp_debug je nedostačující a potřebujeme dělat v pawnu:) thx

Link to comment
Share on other sites

takový otázky vid freewe ať hledaj ignoruj je na co je google

Kdyby sem nedal eror odkaz tak by si byl sám v pr... tak nemachruj :d Jinak angličtinu moc neovládám a na GooGlu se mi hledat nechce tak to sem kopněte v češtině. A dávám to za úkol narutovi když je tak chytrej :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Vzhledem k velkému rozsahu zneužívání některých ze současných SA-MP 0.2.2 klient a server, jsem se rozhodl vydat novou aktualizaci SA-MP 0.2 vyzval SA-MP 0.2X. Tato zpráva obsahuje bezpečnostní a řeší jen sítě. SA-MP verze vyvíjen jako 0.2.5 se nyní stala SA-MP 0.3. Všechny servery a hráči budou muset aktualizovat, aby 0.2X, když je propuštěn, jako SA-MP 0.2.2 server seznamu bude ukončena. SA-MP 0.2.2 klienti nemohou připojit k serverům 0.2X. SA-MP 0.2X je nyní uvolněna. - Pevné nejistá vyřizování soukromých zpráv. - Pevný paketové fragmentace / MTU problém. - Různé aktualizace zabezpečení pro netcode a připojení logiky. - Bezpečnostní aktualizace pro klienta binárky. - odstraněno komprese z vektorů zaměřených na zlepšení přesnosti. - Přidáno sekund na server přihlásí, a také ukazuje, syrové příchozí UDP spojení. - OnVehicleMod / OnVehiclePaintjob / OnVehicleRespray zahrnuje původu playerid. - Přidáno OnPlayerUpdate, volání vyhozen pro každého hráče síť aktualizace. To vám pomůže s server-Side anti-podvádět a odhalování alt-tabbed/idle hráčů. Kód: dopředu OnVehicleMod (playerid, vehicleid, componentid); předal OnVehiclePaintjob (playerid, vehicleid, paintjobid); předal OnVehicleRespray (playerid, vehicleid, COLOR1, COLOR2); předal OnPlayerUpdate (playerid); / / volal za každý hráč sítě aktualizace. return 0, aby se zabránilo opakování pro ostatní klienty. - Limited MAX_FILTER_SCRIPTS až 16 k ochraně server CPU.

 

 

sorry za chyby je to z jednoho překladače

Link to comment
Share on other sites

rofl , to je vidět :d mi to tu máme v CZ na RZ:

 

- Opravena nespolehlivá manipulace s PM

- Opravena hlavička paketu fragmentation/MTU

- Bezpečnostní úprava knihoven klienta

- Z "aming vectors" byla vymazána komprese k zlepšení přesnosti

- Přidány sekundy do logu serveru a taky zobrazuje přicházející UDP připojení

- OnVehicleMod/OnVehiclePaintjob/OnVehicleRespray přidány jako funkce do pawna pro PLAYERID

- Přidáno OnPlayerUpdate, funkce pro zjištění změny sítových aktualizací hráče . Je to dobré pro anticheaty

-Maximální počet FilterScriptů je 16

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...