Jump to content

doména zdarma v typu www.neco.tk


narutoo

Recommended Posts

nwm do jaky sekce to mam dat tak sem to dal sem takže si řekneme jak si udelat domenu v typu ww.neco.tk jde o přesměrovíní straánky na váší starou stránku ale z doménou www.????.tk

 

1. Jděte na stránku http://www.dot.tk/en/index.html?lang=en

2. Na stránce do kolonky Rename a long web address (URL) into an real domain name napište http://www.jmenovasiadresi.tk a klikněte na next

3. Označíte Free domain a dáte next

4. Do: Your website URL napíšete doménu vášeho starého webu

: Your E-mail address napíšete email

: Type the characters you see in this pictur : opíšete pismena z obrázku

next>

5. Do : Name napíšte jmeno(nick)

: password heslo

: password again znova heslo stejne

next

6. Jděte na email potvrdit web PŘIJDE VAM email Dot TK registration center

Najdětě si v emailu 1. Go to a adresa zde na tu klikněte a napište kod ktery je v emailu confirmation code: .........

7. A je to budete přesměrováni na stranku pro přihlášení a tam máte upravy ted staci zadat http://webkterystenapsali.tk a je to váš stary web pod novou domenou

Link to comment
Share on other sites

jaky ABCDE kočka leze . Vo co jde to je nějaky časopis nebo co?

Tůto mam ze svojí zkušenosti je to web pro copyráky.

Třeba udělá svojí stránku a dá jako svuj web pawno.cz

Link to comment
Share on other sites

jaky ABCDE kočka leze . Vo co jde to je nějaky časopis nebo co?

Tůto mam ze svojí zkušenosti je to web pro copyráky.

Třeba udělá svojí stránku a dá jako svuj web pawno.cz

Mno naruto to by jsi nepochopil ;) nemíš IQ jako my :d A že to tak rozvádím nedávno jsem se dočetl že INTELIGENCE neexistuje. Prej existuje něco jako e.... (napamatuju si latinu) a tzn že místo IQ by mělo být EQ tak bacha na to ;) :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

hele bejt tebou tak tady na mě nemachruj já sem(před rokem) náhodou nejinteligenčtější z našich 6 7 a 8 tříd a to esm byl v 6 m+l sem iq 138 nebo tak něěco z 150

Link to comment
Share on other sites

Hele co si udělal pro adminy pawna za celou dobu co tu kopíruješ no řekni co si udělal užitečnýho pro forum nebo adminy nic krome kopčení tutů takže bejt tebou tak ani nežiju.

Link to comment
Share on other sites

Hele co si udělal pro adminy pawna za celou dobu co tu kopíruješ no řekni co si udělal užitečnýho pro forum nebo adminy nic krome kopčení tutů takže bejt tebou tak ani nežiju.

Kdo tady kopčí mi ukaž TUT kterej si udělal ty?! A mě ukaž muj zkopčenej TUT! Žádnej TUT jsi nedělal ty ptž v tutech máš akorát přepsaný definice apod. Takže mě neser!

Link to comment
Share on other sites

Hele co si udělal pro adminy pawna za celou dobu co tu kopíruješ no řekni co si udělal užitečnýho pro forum nebo adminy nic krome kopčení tutů takže bejt tebou tak ani nežiju.

 

naruto to by se dělo kdyby to někdo napsal tobě :d

Link to comment
Share on other sites

Chytry clovek se nicim nechlubi.. nepotrebuje ostatnim neco dokazat a uz vubec ne svoji inteligenci, opravdu inteligetni clovek by spis chtel aby si o nem mysleli ze je hloupy.

Link to comment
Share on other sites

Chytry clovek se nicim nechlubi.. nepotrebuje ostatnim neco dokazat a uz vubec ne svoji inteligenci, opravdu inteligetni clovek by spis chtel aby si o nem mysleli ze je hloupy.

Ale o to bě si myslejí všichni pravej opak. Už podle nicku usuzuju že nejsi blbej :d Tak jak to vlastně je...?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...