Jump to content

Stunt's | Drift's | Drag's


Daw3

Recommended Posts

Připravujeme nový mod. Stunt's | Drift's | Drag's. Tento mod bude obsahovat přes 40 povolání, [AntiCheat AntiHack ANtiSpam] by [other]FreeWall Admin Ostrov, Stunt Ostrov, Drag Ostrov, Drift Ostrov, "Race for Life" (Závod o Život), Bankomaty, Banka, Autobazar, Řidičský průkaz, Letecký průkaz, Benzin, Tachometr + Stav, Warpy, AFK System, AnimList, WandetLvL, Reálný čas, StuntRamp rozmístěny po celém SanAndreas, Nemovitosti (Možnost koupi Casin, Obchodu a dokonce Letiště), Pas, AdminZone a mnoho dálšího...

AdminIsland

Admin ostrov bude obsahovat 4 brány které mohou otevřít pouze admini s lvl 4 a více. Podium na případnou AdminParty. Výtah. Parkoviště xD Prostě supr věci...

 

StuntIsland

Veliká oplocená plochá která bude rozdělena na 3 části. 1. část zábavná kde najdete obří Stunty s mega doskokem. 2. a 3. část bude spíše na to aby jste učili stunt. Přesnost, Slaid a Výška Skoku.

 

DragIsland

dvě nad sebou položené dráhy dragu. Z toho jedna je je delší než druhá. Příkazy /dragcreate /dragcreate2 /dragjoin /dragjoin2 /dragstart /dragstart2 /dragend /dragend2 Dva výtahy jeden je určen pro vozidla a ovladá se CTRL, druhý je určen pro osoby a ovladá se pomocí menu.

[attachment=0]mta-screen0019.jpg[/attachment][attachment=1]mta-screen0020.jpg[/attachment][attachment=2]mta-screen0021.jpg[/attachment]

 

DriftIsland

Serpentiny, prudké zatáčky a nečekaný terén. Tak by se dal popsat můj DriftIsland. Parkoviště které se tyčí nahoře. Hned za ním startovní čára. A pak už jen doufat jestli projedete každou zatáčku správně... Bude to bžunda :d :rap: Příkazy /driftcreate /driftjoin /driftstart /drift

 

 

Pak dodám další screeny :shifty:

Link to comment
Share on other sites

:lol::d Pěkně jsi o řekl. Opravím to mno. Sice neim jak co bych tak asi dlu dal ale něco vykoumám. Díky chlapi. Jen se ozívejte. Rád si nechám poradit. ;)
Link to comment
Share on other sites

poradim ti :d aby ti neutekli a nerekli ze to delal k***t , tak jak mas tu drahu tak si otevri MTA a udelej jeste jednu a tu otoc a dej ji pod tu druhou :d aby to slo videt z oubo stran :d

Link to comment
Share on other sites

chce to vice tech objectu proste a vylepsit !!

Neměj strach. To jsem dělal 20 min ted jsem to dodělal je tam brána a kolem plochy je plot. Neviditelnost zespoda jsem vyřešil. Takže ještě k tomu udělám příkazy udělám z toho FS a dám Vám to sem :)

Link to comment
Share on other sites

a jak si to vyresil tu neviditelnost ? :d smazal si i tamto ze ? :d

Nn udělal jsem to tak že jsem udělal tu runway aji směrem dolu pak jsem si přečetl že tě to napadlo taky... :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...