Jump to content

NOviNKy


Daffy

Recommended Posts

Hele ..napadlo me co takhle tady vylepsit toto forum..mel bych par napadu ale neberte to tak ze nechcete aby to tady vypadalo jako na PB ale cumte

 

Napriklad hodnosti pod nicky jine..napriklad pride nejaky novacek v pawnu a bude chtit pomoct ..mi mu napiseme co a jak jenze jemu vyskoci error a rekne ze mi neumime nic a pocka az na toho kdo ma nejvetsi hodnost ..( takhle to tady udelal kamos ..na icq mi rekl ze si pocka na admina bo mi jsme vsichni zacatecnici ) ...nemusi to byt zrovna toto ..nebo napriklad nejaktivnejsi lidi na pawno.cz atd..myslim ze by to bylo good ..nemusi to byt zrovna toto ale myslim si ze by se tu mohlo neco takeho zaridit ;)

Link to comment
Share on other sites

to je blbost :!: když někdo bude chtít poradit bude lézt akorát za chytrákem nebo za mnou, a mě stačí už toto, že mi píše každý den 5 lidí abych jim poradil, když prostě něco víte co ten druhej neví, nechápu proč by ste mu taky neporadili :think:

 

a teď mi dochází že sem rád že nejsem moderátor, což sem chtěl bejt docela rád, protože by se každej kouknul (kdo něco neví) kdo je admin nebo moderátor a hned by za nim šel, to bych se pak z toho musel zbláznit

Link to comment
Share on other sites

no to skusis :d a potom te chytrak zmlati :d

 

Že by se i chytrák uměl bít? xD No si myslím, že by nás tím zkosil všechny.. těch jeho 190 cm :d :shifty: :silent:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...