Jump to content

Admin Script


Guest prezdivka

Recommended Posts

zdravím takže na ůvod bych vám sem chtěl říct že tento nick mam z CS a jiný niCe kterého sem objevil nedávno me hluboce rozčílil ale nechal jsem to být zajímám se o SA-MP a vytvářím vlastní mod hledám zkušeného pawnera který udělá výborny adminscript samozřejmě odměním ho nějakým tím lvlem :d tak to bude asi vše pawním krátce ale už jakš takš něco umím tak se sem přihlašte

Link to comment
Share on other sites

? :d myslis ze ti bude delat nekdo admin script ? :d za to ze mu das level ? :d ja pawnim asi 5 mesicu ...uz mam par modu za sebou tedka delam mod a v nem mam admin script svuj vlastni na 6 levelu ...ale reknu ti ze to zase tak tezky neni podminka si das pouze pro level treba adminlevel[playerid] = 1; nebo tak ...a vic uz musis umet..zase tak tezke to neni

Link to comment
Share on other sites

? :d myslis ze ti bude delat nekdo admin script ? :d za to ze mu das level ? :d ja pawnim asi 5 mesicu ...uz mam par modu za sebou tedka delam mod a v nem mam admin script svuj vlastni na 6 levelu ...ale reknu ti ze to zase tak tezky neni podminka si das pouze pro level treba adminlevel[playerid] = 1; nebo tak ...a vic uz musis umet..zase tak tezke to neni

 

Ok Frenkline tak prosimtě vem si mě do parády a nauč mě pawnit zkouším pawnit 1 den a umím skoro ho*no tady se trochu přiučím ale občas prominte ale je tu trochu bordel jinak různé topiky opravdu dobré :)

Link to comment
Share on other sites

hlavne ty moje topiky ze ? :d a tuty :d ...nemam cas brat si novacky do parady ...delam svoje napis si o help co potrebujes a pomuzu ti kdyz ti neco nepudje tak si tu napis ...ale nemam na to cas

Link to comment
Share on other sites

tak moje bordely jo ? ??? tak ted ti neco ukazu :d

 

stock SystemMsg(playerid,msg[])

{

if ((IsPlayerConnected(playerid))&&(strlen(msg)>0))

{

SendClientMessage(playerid,bila,msg);

}

return 1;

}

 

Takto mam odtabovanej v mode Rock Town vsecko !! toto je kousek z meho modu tak ne ze budete kopcit ! :d kazda zavorka ma u mne svoje misto !! :d ( svuj radek )

Link to comment
Share on other sites

stock SystemMsg(playerid,msg[]){

if ((IsPlayerConnected(playerid))&&(strlen(msg)>0)){

SendClientMessage(playerid,bila,msg);

}

return 1;

}

 

tak já nwm ale : "čim víc řádků, tím hůř" ;)

 

ps: a rozhodně ti věřim, že si to udělal ty :d

Link to comment
Share on other sites

NiCe, není na tom nic těžkého, jak už říkal Frenklin, důležitá je akorát podmínka a také je NUTNÁ registrace, jinak se ti daný Level nemá kam ukládat. Potom když si ji uložíš, tak si zajdi to scriptfiles a najdi si svůj nick, tam si přepiš LVL. Při dělání příkazu si pak hoď podmínku if

 

např:

 

if(AdminLevel[playerid] < 1) return SendClientMessage(playerid, COLOR, "Na tento příkaz nemáte Admin Práva."); 

 

Což vlastně znamená, že pokud to hráči zjistí LVL menší než 1, tak mu to ukončí příkaz vypsáním této zprávy a s další části příkazu už nepokračuje.

Kdyby se ti i tohle zdálo těžké, tak si mě přidej na ICQ 393-064-149 . ;)

Link to comment
Share on other sites

hlavne ty moje topiky ze ? :d a tuty :d ...nemam cas brat si novacky do parady ...delam svoje napis si o help co potrebujes a pomuzu ti kdyz ti neco nepudje tak si tu napis ...ale nemam na to cas

 

ok pokusím se :d dyžtak se zeptam

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...