Jump to content

[GTA:SA] Věříte v záhady?


Guest Kocourek

Recommended Posts

takže chci se vás otázat, zda ste někdy někde viděli nakou záhadu v Singlu, napřiklád yettiho lochnesku atd.. já mam jedno video hned na titulní stráně, dělal sem ho já, na titulní straně našeho webu www.lod.clanweb.cz (sorry za rekl..) a mam tam pár záhad, teď se usadtě a poslechněte si co mi změnilo život :-D

--------------------------

Hraju Realny život 4.7 s kámoškou ze třidy, řekne "jsem ve wang cars přijed zamnou" Vezmu červeno bíly Maverick a letím

--------------------------

Vylítávam v noci, sem poblíž arei69 ale sem furt v Las Venturas, najednou ta velká arená je vidět, nyní letím poblíž Four Dragons casina, ale... co toje? vidím čáru, letí na mě a toči se to

--------------------------

ne, nemám mody, otočim kameru na tu čáru a čára pryč.. chyba grafiky? pochvíli zpracováni v mozku sem to zjistil... ale ještě k tomu napínavímu, Chyba grafiky? to nevim, ale pověděl sem to... ale zjistil sem.. že Leťelo ufo.. ostatní se mi vysmáli.. já sobě taky :-D ale není to možny... v SA:MP a ufo? chyba grafiky? vidiny nebo mody? na tuto otázku ještě neumím odpovědět .. od te doby v záhady věřim jak ve vše jiného.. jestly mi chcete pomoct to rozluštit plz pište ...

 

----už je to dlouho... co sem viděl ufo.. asi rok možna pul roku-----

Link to comment
Share on other sites

no ja urcite neverim ze ve hre je ufo yeti atd. ALe kamos ma jednu modifikaci a ma tam ufo , lochnesku , yetiho i lutherface ale fakt. Modifikace a poslal mi i obrazek :d ufa

ufo.bmp

 

a naka zbran :d

 

divna%20zbran.bmp

Link to comment
Share on other sites

Tjn jenze on to predemnou taji . Mu rikam posli mi jeste obrazky lochnesky a toho letherface a on ze jo a pak skutek utek, nedavno si dal do GTA pata a mata tak jeste nwm jestli to ma ale urco to z nej vymacknu :rap: :rap:

Link to comment
Share on other sites

posles mi to na icq ? 460213025 , protoze on mi to nechce poslat

nn nepošlu sry, nebudu ti to posílat týden, má to 534 MB a stahuju to od čtyř hodin, teď je 6, ale je to fakt kruty, všechny záhady ti to doplní + základnu + pár záhad např. serrial killera, ninja ještěřku, SAMARu(kruh),loch ness piggsy atd...

Link to comment
Share on other sites

všechno je mžný jednou se viděl killera a lochnesku ufo sem nevidel to sorry ale měl jsem snímek s noční vizí v santa feet modu nějakýho debila do měl držku roztáhnlou až na zem a měl motorovku od krve ale bylo to v tom modu !!!! :rap: :shock:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...