Jump to content

American Life CZ [UPDATE]


Guest Redgunn

Recommended Posts

Takže tento mód je Real Life odehrává se v Los Santos povolání:

Policie

Vědec

Biker

Grove Street Gang

Boxer

Ballas Gang

 

budou jeste další

 

Příkazy:

/afk

/back

/ano

/commands

/help

/smoke

/dmzone 1-5

/kill

 

Gangzony:

zatím 1 gang zóna

 

Mód běží na serveru : 89.235.21.6:7819

 

/edit přidáno ikony 1 gang zona povolani ballas a dmzone :d

 

a jsou tam ke kupování nemovitosti a můžete si koupit řidičák

 

Přibyla nadzemní silnice !!! Dnes du jeste delat na ryderove domu ! (Interieru) Pak sem napisu ay to budu mit!!!

Link to comment
Share on other sites

no tak to zadna slava :d ja kdyz sem mel ten Big City Live 1.0 tak sem mel 10 povolani , gang ( join create invite ...) drag , stunt ostrov a letiste , ridicak banku , afk system hitman system , animace adalsi :d ...a taky to je v LS :d

Link to comment
Share on other sites

10povolani umi si predstavit.... kazde povolani ve stylu VG prisel jsi do pickupu napsal si join a dostal jsi zbrane novej skin avejplaty zadarmo a ukoly mise nebo prikazy zadne :d

Link to comment
Share on other sites

Klidek, chce vas jen nastvat, upe ho ignorujte na kazdou ip co sem prijde = deaktivovany ucet.. ban na email.. ban na ip :)

Sry no.... Někdy mě hold naštve, ale nechápu že takovejhle 14-ti letej smrad furt buzní a nedá pokoj. A nejhorší je jak si myslí že je nejlepší v Pawnu :d

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

:spam:

 

Update:

 

Přidáno povolání:

Plavčík

Ministr

SBS

Právník

Parašutista

 

Pak dmozony

/dmzone 1 /dmzone 2 /dmzone 3 /dmzone 4 /dmzone 5

 

Pak přibyl party ostrov!

Ještě není uplne hotov.

 

Pak zobrazovani peněz.

registrace + povina registrace :d

 

toť asi vše

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Po 1.: Pozri dátum posledného príspevku :x

Po 2.: Nekopíruj, urob si vlastný mód ;)

 

1.Dátum som si pozrel a čo to má s tým spoločné ? bol som si istý že mi odpíšete takže je to myslím jedno

2.Som začiatočník pawner niesom žiadny vy******* "kopírer" nemám v úmysle si premeniť meno módu a akože ja som to vytvoril

3.Nemám na to ani hosting a zatiaľ ani nezháňam zháňať budem keď sa dobre naučím robiť s pawnom a spravím si vlasný mód

4.Takže nie ?

Link to comment
Share on other sites

1. Je zakázané otvárať témy staršie ako 2 mesiace.

2. OK, ale na to nepotrebuješ mód z LS, len preto, "lebo na to máš chuť" ;) to si stiahni napríklad MTv2, alebo sa uč z LVDM (to máš v gamemodes v samp serveri, keď si stiahneš)

3. Hosting sa tohto veľmi netýka, skúšať módy, ktoré v rámci výučby vytvoríš, môžeš aj u seba doma ;)

4. Takže neviem, ale ako som povedal v bode 2 ;)

Link to comment
Share on other sites

OMG ! nechaj to radšej tak dobre ? Som tu nový a nechcem sa hádať kvôli takej somarine len som prosto chcel dáky LS mód kde by som si zahral.

BTW : ty máš 12 rokov a ideš ma o niečom poučovať ? ( nič v zlom niesom založený na rasizmus vekových rozdielov len pripomienka staršieho ;) )

Link to comment
Share on other sites

hm.. lenže ono nezáleží na věkov ale na tom čo máš v hlavě. A pokal si nečetl pravidla tak si jue přečitaj

 

Já sa nikedy neučil pawno z modov cizych, len z tutorialov na PB.net a pote na www.pawno.cz (tady) + wiki.sa-mp.com, já chápem že si začátečnik. zahrat si možeš aj např. na Welcome to Los Santos.. takže sa tu nějak neroztahoj a uč sa z tutorialov (teda ted už nebyvaju ako drive :-()

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...