Jump to content

Co Pijete? :D


Guest DRaGsTeR

Recommended Posts

Tak vzhledem k tomu, že já jsem závislej na pivku, bych se chtěl zeptat, jestli zde mám nějakého příznivce, co tuto blahodárnou tekutinu považuje také za tekutý chléb národa českého? :d Klidně piště i tvrdý alkohol.. I muži / Pawneři mají své dny. :d

Link to comment
Share on other sites

Tak vzhledem k tomu, že já jsem závislej na pivku, bych se chtěl zeptat, jestli zde mám nějakého příznivce, co tuto blahodárnou tekutinu považuje také za tekutý chléb národa českého? :d Klidně piště i tvrdý alkohol.. I muži / Pawneři mají své dny. :d

HeH Konečně pořádný téma. Měl jsi to dát do návodů :d Jinak Pivo můžu ale myluju semafor a magický oko :d pokud víte co to je. Taky Ropák je dobrej, jsem takovej romantik mixu D

Link to comment
Share on other sites

if(pivo[playerid] == 3 || pivo[playerid] == 4 || pivo[playerid] == 5|| pivo[playerid] == 6){

ApplyAnimation(playerid,"PED","WALK_DRUNK",4.0,1,1,1,1,0);

}//a tak dále.. :d ?!

Link to comment
Share on other sites

if(Spanelskymouchy[playerid] == 3 || Spaneslkymouchy[playerid] == 4 || Spanelskymouchy[playerid] == 5|| Spanelskymouchy[playerid] == 6){

ApplyAnimation(playerid,"KISSING","Playa_Kiss_01",4.1,0,1,1,1,1);

}//Tohle je lepší Ale neim jestli to patří do chastu xD

Link to comment
Share on other sites

Chudák chytrák. Když dělal tohle forum, tak asi netušil, že zde budeme projednávat alkohol xD. Záwisláci jedni :d. Nejlepší je po pití dát si

 

new SOME_GIRL = GetPlayerGirl(playerid);

SexPlayer(playerid, SOME_GIRL);

:lol:

Link to comment
Share on other sites

Jn, tak nějak.. :d.. to dojdu maximálně tak na záchod, a když už ani tam ne (proběhne to někde venku) tak maximálně do postele :d.. druhej den ráno je pak docela sranda..

Link to comment
Share on other sites

Jn, tak nějak.. :d.. to dojdu maximálně tak na záchod, a když už ani tam ne (proběhne to někde venku) tak maximálně do postele :d.. druhej den ráno je pak docela sranda..

Možná si tě dokážu představit... My jsme měli chlastačku o prázkách i s rodičema :d já jsem se tam vožral a mi jsme spali ve stanech. jsem šel v 22:00 chrápat namazanej...upe na kary... a o pulnoci jsem se probudeil a udelal jsem 3 kupky na trávu :d do ted tam je vypalená skvrna :lol: Takhle blbou opici jsem neměl ani nepamatuju. Ale stálo to za to. Pivo, pivo, pivo, pivo, pivo, pivo a k tomu zelnou, stock, rum a stalinovy slzy. Vražedná kombinace! Nedoporučuju zkoušet :d

Link to comment
Share on other sites

Jn, tak nějak.. :d.. to dojdu maximálně tak na záchod, a když už ani tam ne (proběhne to někde venku) tak maximálně do postele :d.. druhej den ráno je pak docela sranda..

jn to znam...sme chlastali jednou s kamoskou a ona prinesla flasu slivky...1.5 litra :d flasku sme vypily celou oba dva tak pul na pull..upe na srot sme byli...s kamoskou sem asi 8x uletel :d pak sem se 10x doblil a kdyz sem blil po 3. tak kamoska si vzala klacek a zacala si ho rvat do krku ze chce blit taky....kamosi nevedeli co se mnou tak museli zavolat fotra ten pro me prijel na kole..po peti minutach to vzdal a vzal si auto :d jak me nakladal tak ja prej na neho:nech me vole :d a poblil sem mu auto..pak sem to rano secko uklizel a palica me bolela jak nikdaaaa :d ze slivky uz mam respekt jak svin :d

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...