Jump to content

usmireni mezi mnou a frenklinem


narutoo

Recommended Posts

usmireni mezi mnou a frenklinem jestli neveříte nevěřte neni to spíš usmíření ale domluva že se budeme navzájem ignorovat souhlasíš frenkline a CHEFE

Link to comment
Share on other sites

Pokud napises TuT -> Ok nepujdu proti tobe nic ti nereknu ,,,ale pokud tam bude chyba tak si me neprej :d ...ne sranda pokud tam najdu chybu nebo bych chtel neco dodat tak 100% odepisu a vice mne nezajima ...a pis si co chces ...NEPUJDU PROTI TOBE ...uz je mi to jedno

Link to comment
Share on other sites

Jáááááááááááj :lol: Tenhle TOPIC patří do koše :lol: To si musíte vyřídit někde jinde :lol: Ale musím uznat že je to dobře umístěné ale sem na forům bych to nedával :lol:

Link to comment
Share on other sites

hej ty píčuvskej pawnoboxere ja a freklin sme už usmíření ty srači vypadni na pb

 

 

 

tady mate dukaz ja je chef blbej nesympatickej a jeste navadi jiny

Link to comment
Share on other sites

CHEF -> Je nahovno ...daroval bych mu ban na 100 let !!! a zadne vodmlouvani chytraku dej mu ban a nemel :d

takhle bych na nej nemluvil na chytraka psal mi když se nasere zabanuje nas vsechny nebo tak nejak :d

Link to comment
Share on other sites

CHEF -> Je nahovno ...daroval bych mu ban na 100 let !!! a zadne vodmlouvani chytraku dej mu ban a nemel :d

takhle bych na nej nemluvil na chytraka psal mi když se nasere zabanuje nas vsechny nebo tak nejak :d

 

 

rekl jsem ze kazdy rika abych zabanoval nekoho jineho, ze bych musel zabanovat vsechny aby byli all spokojeni...

 

btw: kdyz po tom tak touzis tak bez nikdo te tu nedrzi :)

Link to comment
Share on other sites

CHEF -> Je nahovno ...daroval bych mu ban na 100 let !!! a zadne vodmlouvani chytraku dej mu ban a nemel :d

takhle bych na nej nemluvil na chytraka psal mi když se nasere zabanuje nas vsechny nebo tak nejak :d

 

 

rekl jsem ze kazdy rika abych zabanoval nekoho jineho, ze bych musel zabanovat vsechny aby byli all spokojeni...

 

btw: kdyz po tom tak touzis tak bez nikdo te tu nedrzi :)

 

jj už tě chapu :d

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...