Jump to content
  • 0

pomoc [Help] Registrace :)


Guest Kocourek

Dotaz

C:\Documents and Settings\WillieÁjaČičoun\Plocha\Server(samp)\pawno\include\dutils.inc(385) : warning 219: local variable "up" shadows a variable at a preceding level
C:\Documents and Settings\WillieÁjaČičoun\Plocha\Server(samp)\pawno\include\dutils.inc(389) : warning 219: local variable "up" shadows a variable at a preceding level
C:\Documents and Settings\WillieÁjaČičoun\Plocha\kocka.pwn(1061) : error 010: invalid function or declaration
C:\Documents and Settings\WillieÁjaČičoun\Plocha\kocka.pwn(1062) : error 021: symbol already defined: "udb_UserSetInt"
C:\Documents and Settings\WillieÁjaČičoun\Plocha\kocka.pwn(1062) : error 017: undefined symbol "playerid"
C:\Documents and Settings\WillieÁjaČičoun\Plocha\kocka.pwn(1062) : error 010: invalid function or declaration
C:\Documents and Settings\WillieÁjaČičoun\Plocha\kocka.pwn(1062 -- 1065) : fatal error 107: too many error messages on one line

Compilation aborted.Pawn compiler 3.2.3664	 	 	Copyright (c) 1997-2006, ITB CompuPhase


5 Errors.

 

nevíte co s tím?

Link to comment
Share on other sites

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

1) mluvim sprostě od tři let

2) chci když napišu /login ****** aby mi to ihned vzalo skin a dalo na pozici (ps. chybí mi už jen ten skin.. nvm přikaz) a ještě nevíte TUT na Checkpointy? já vůbec neumim :d

Link to comment
Share on other sites

  • 0

a skin?.. že když otevřu ScriptFile tak tam bude LoD[Kocourek]CL.txt a tam bude skin:93 .. ale nvm jak to mam hodit do modu že napišu /login ******* a hodí mě to ihned se skinem 93 na mojí poslední pozici

Link to comment
Share on other sites

  • 0
mg muzes mi rict co to ma byt za nazev topicu? si myslis ze kdyz ti je 11 a budes mluvit SPROSTE ZE SI VELKY KING, OPRAVA TIM DOKAZUJES JAKY SI CHUJ

Nolol chytraku :d víš co je to chuj ,,CHujj je cigánský výraz který znamena česky *****,k***t a podobne o mužskem pohlavním orgánu,,

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...