Jump to content

[Nabídka]Hosting 1ho SA:MP serveru


Guest Fiki

Recommended Posts

FreeWall":1bg2pzf2]rofl :d , pardon za spam ale já prostě nemůžu, čekejte , jdu si utřít monitor › poprskal sem ho :lol::lol:

nechťel sem to rozepisovat a :spam:

dalsi info : má to DNS na wow.gooseman.cz a jede NoN-Stop upload módu přes FTP nebo přes uploudovač ... omezení (hráči atd.) : žádné

Link to comment
Share on other sites

LoL FrY, máš 2 příspěvky a už si vyskakuješ. My s FreeWallem alespoň něco na PC umíme :d, ne jen hrát..

copak umíš ?? pawno ?? to dneska umí každej druhej ... i já ho umím (už dlouho sem s ním nedělal), ale k tomu umím PHP,HTML,C#,C++,SQL,JAVAscript ...

Link to comment
Share on other sites

Loool říkat to o sobě může každej, ale málokdo to opravdu umí tak, jak to říká. Tohle ti nevěřím. :d Až mi ukážeš pořádný důkaz, pak budem pokračovat..

Link to comment
Share on other sites

LoL FrY, máš 2 příspěvky a už si vyskakuješ. My s FreeWallem alespoň něco na PC umíme :d, ne jen hrát..

no, to se mate, zavidim vam to :) pouhe dva prispevky mam zrejme proto, ze na tohle forum chodim jen vyjimecne, nema pro mne zadny vyznam.

Link to comment
Share on other sites

hm jenze me to sere jak kazdej chce nekoho vyhodit :)

 

a vite co? vite proc sem nikomu nedal ban? protoze bych vam ho musel dat vsem najednou, nevim co je na tom ze dava jeden server spatnyho..

Link to comment
Share on other sites

ty vole vsichni jste goood valim se pod stolem,....

 

dragster hodnoti podle toho ze ma fry dva prispevky.. proto je spatnej ??? on ma gtam.cz a oty nemas nic :rap: :rap: :rap: :d:d

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...