Jump to content
  • 0

pomoc Dynamic Objects a Wanted Level atd..


Guest Kocourek

Dotaz

case 0:{ DONED

1) -- dynamic objects..

skoušim udělam dynamic objects ale vůbec mi to nejde... nevíte kde sehnat naky ty prográmky na dynamic objects? nic mě nenechtě dělat samotního bo ještě přijdu o svuj PC... xD vysvětlete mi to a napiště co mam dělat protože když sem to skoušel... nešlo mi to a místo public ongamemodeinit sem měl public objects_objects atd..

return 1;

}

 

2) -- wanted levels DONED

vůbec mi nejde udělat wanted levely aniž by se ukazovali ve hře.. :d napište mi tut a nepřeju si aby to vypadalo např. takle :

SetPlayerWantedLevel(playerid,GetPlayerWantedLevel(playerid)+1); 

protože tam nebylo napsany kam to mam dát (p.s.: je to od freewalla lze se kouknout viewtopic.php?f=4&t=398&st=0&sk=t&sd=a&hilit=wanted+level" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false; );

return 1;

}

 

3) -- registrace problem DONED

mam na serveru když dá naky vul např /kokotsmrdiatd.. at se mu napiše ne SERVER:UKNOWN COMMAND ale /prikazy v gametextforplayer (trošku inspirace z UIF | Real gaming) a chci si tam natáááááhnout registraci.. ale tam je at to přepišu na return false; když tam mam return invalid_command; myslim..

return 1;

}

 

4) -- isplayerinsphere (ne pro povoláni, to mam přez pickup);DONED

když sem skoušel nahodit isplayerinsphere na povoláni tak řikal, že to nezná.. no to neni podstatny hlavně to potřebuju na jiny kktiny

return 1;

}

 

5) -- odtahovka se zahákne při CTRL

DONED

na gamehaus.cz serveru sem viděl že mají u odtahovky při zmáčknutí CTRL rychlo zahakovací hák, ale nevim jak to mam stvořit.. prosím help..

return 1;

}

 

case 1:{

pokud nevíte např. na jedničku odpověd tak si plz přeju aby to bylo takle

 

4 - to vím, to tam nemusíš dávat :d

 

dík za pomoc všem pawnerum co mi pomůžou s modem :thumbup: :p

Link to comment
Share on other sites

10 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

polovina věcí je tady, zkus hledat, pak chápu asi polovinu věcí co chceš :d, a co s tim SetPlayerWantedLevel(playerid,GetPlayerWantedLevel(playerid)+1); je správně, hod si to kam chceš omg, třeba takto :

 

public OnPlayerDeath(playerid, killerid, reason){
if(killerid == INVALID_PLAYER_ID) {
}else{
SetPlayerWantedLevel(killerid,GetPlayerWantedLevel(killerid)+1);
}
return 1;
}

SetPlayerWantedLevel(playerid,GetPlayerWantedLevel(playerid)+1); - znamená že přičte hráči 1 wanted level

Link to comment
Share on other sites

  • 0
FreeWall":n2irsex1]polovina věcí je tady, zkus hledat, pak chápu asi polovinu věcí co chceš :d, a co s tim SetPlayerWantedLevel(playerid,GetPlayerWantedLevel(playerid)+1); je správně, hod si to kam chceš omg, třeba takto :

 

public OnPlayerDeath(playerid, killerid, reason){
if(killerid == INVALID_PLAYER_ID) {
}else{
SetPlayerWantedLevel(killerid,GetPlayerWantedLevel(killerid)+1);
}
return 1;
}

SetPlayerWantedLevel(playerid,GetPlayerWantedLevel(playerid)+1); - znamená že přičte hráči 1 wanted level

jasný už to mam je to supr hele byl sem na tom tvím modu ( viewtopic.php?f=18&t=524&st=0&sk=t&sd=a );

return 1;

}

 

je to supr já tam jezdil furt dokola po LV prdel fakt cool mod :) jinak to nejpodstatnějši co tu je je aby sme vyřešili Dynamic (Y_objects) objectd

Link to comment
Share on other sites

  • 0

3.

takle	return SendClientMessage(playerid, COLOR_RED, "Neznámý příkaz Použij /prikazy pro seznam příkazů.");
}

 

4.

forward IsPlayerInSphere(playerid,Float:x,Float:y,Float:z,radius);
forward GetPlayerDistanceToPointEx(playerid,Float:x,Float:y,Float:z);

public IsPlayerInSphere(playerid,Float:x,Float:y,Float:z,radius)
{
if(GetPlayerDistanceToPointEx(playerid,x,y,z) < radius){
return 1;
}
return 0;
}

public GetPlayerDistanceToPointEx(playerid,Float:x,Float:y,Float:z)
{
new Float:x1,Float:y1,Float:z12,Float:tmpdis;
GetPlayerPos(playerid,x1,y1,z12);
tmpdis = floatsqroot(floatpower(floatabs(floatsub(x,x1)),2)
+floatpower(floatabs(floatsub(y,y1)),2)+floatpower(floatabs(floatsub(z,z12)),2));
return floatround(tmpdis);
}

Link to comment
Share on other sites

  • 0
FreeWall":1hpynnun]
Nutně potřebuju Dynamic Objects...

 

je tu na to TUT ...

omg se poser xD mě ten TUT nejede, napiš mi ho JESTLY CHCEŠ NA ICQ 446570910 NEBO ZAČNU SPAWNOVAT plz pomocte mi z dynamic objects "Sem lama a potřebuju dynamic objects" takže já ten tut nechápu bud to napiš sem nebo napiš je na to tut nebo napiš na icq při druhy možnosti je na to tut seš lama promin za urážku...

Link to comment
Share on other sites

  • 0

že já sem lama ? to spíš ty, ten TUT pochopilo už hodně lam, kdysi třeba í já, stačí si s tim dát nějakou práci, mě v tý době nikdo neradil... a chtěl si říct SPAMOVAT a ne spawnovat ne ? :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 0

a bajo :) sem strašně divnej z toho pawna :-D hele freewalle dotedka sem byl na tvim serveru je to prdel ale už mě to přestalo bavit DUVOD > kradou mi tuning auta a všechny housy sou zabrany atd.. :( hele Dynamic objects.. nic jinyho sem nepiště plz

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...