Jump to content

SA-MP 0.2.5


radilek

Recommended Posts

AHoj chci se zeptat jestli bude SA-MP 0.2.5 protoze jsem na sa-mp.com objevil ze maji 70 procent hotovych nahore na strance , vim ze to tam meli ale nevim jestli to nezrusili a maj znovu tak se chci zetat jestli neco nevite jestli bude ta douhodobe ocekavana verze?

Link to comment
Share on other sites

ano bude >>>

 

prevzane z gta.cz

 

Už je to nejaký čas čo tu bola nejaká novinka ohladom GTA:MP a nie reklamy tak niečo na začiatok.

 

Asi pred 3 týždnami vyšiel rozhovor s Kyemanom (hlavným autorom SA:MP) o tom že vývoj SA:MP 0.2.5 a GL:MP pokracuje. Túto novinku sem mal pridať mIReC asi pred 2 týždnami.. No nestalo sa tak takže Vám to trochu objasním.

 

Už pri ''pozastavení'' SA:MP projektu som sa dôverne zhováral s Kyemanom ktorý mi potvrdil že SA:MP vývoj neskončil... (Info bolo výmenou za info k fixu flood attacku :) ktoré sme Kyemanovi poskytli na vývoj SA:MP 0.2.2 R3) Vtedy to bolo len medzi nami a ešte určite pár ľudmi ale ako naznačujem tak Áno, SA:MP nikdy neskončilo a fingovaný koniec mal potlačiť lamy ktoré náhlili tvorcov k rýchlejšiemu vyvýjaniu.

 

Dnes som si spustil oficiálnu stránku sa-mp.com a tam je konečne potvrdené že vývoj pokračuje percentuálnou konštantou vývoja a tá je momentálne 70%.

 

Behom dnešného dna čakajte aktulizáciu pevnej novinky a SA:MP Master Server Statusa

 

Mimo iné plánujeme odstavenie Server Status Generátora za účelom updatu. V novej verzii chystám úplné nové jadro (nie SA:MP QUERY) ktoré je už hotové a zmenu štýlov. Už nebude na výber 20 obrázkov ale len 3 či 4 s toho 3 sú už hotové. Preto sa nezlaknite keď Vám statusy nepojdu.

Dátum vyhotovenia bude asi s GTA.cz v3 ktorá už finishuje do snaď úspešného konca.

 

A nezabudnite sa vyjadriť v ankete :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...