Jump to content

Server do 1.řijna


radilek

Recommended Posts

Ahoj shanim někoho kdo by mi hostoval zadarmo server do 1.října . Mam stare pipni ale silene se to tam řeže . Prosím byl by někdo tak hodný a uvolnil by mi na tech par dnů místo na server?

Link to comment
Share on other sites

Bysi chtel co? :d:d:d

náhodou, celkem jednoduchý jak si vytvořit reklamu, půjčítě někomu na serveru místo, on to bude mít, pak vcelku jednodušše pokud budete nabízet dobré služby tak dotyčný dá lidem vědet, že ten hosting je dobrej

 

Vcelku jednoduchá reklama na server hosting, dát pár lidem na nějakou chvíli zadarmo a pak se uvidí ;)

Link to comment
Share on other sites

freewall clant a všichni co vyhánějí chefa ste blbcí protože on jediný s chytrákem je tady na tom forum normální !!!!!!chef skončil s sa-mp protože ví že nikam už to nevede,myslí hlavou protože když je někdo ubohý a v tematu kde pomlouváte chefa jak profesionalně pomaha s pawno za peníze tak freewal napíše ale mi se alespon pawno naučíme a pak ho budeme profeisonalné používat zapoměl jsi dodat jako chef vole většina lidí jsou tu podělaný děcka (nejsem vyjímka) ale někteří se chovají fakt uboze jako kdyby chodili do školky kde se učí řikat sprostý slova a pak ani neví co je to **** freewall si myslí jak je dobrý když udělal jeden mod v pawno a je to jen CTRL+C a CTRL+V nic jiného chefe radši mi smaž tady ůčet ještě dostanu záchvat z dalšího postu freewala xD

Link to comment
Share on other sites

OMG,proc se vubec hadate nechapu,CHEf mel odejit jeto pravda,ale kdyz nechce tak nemusi :rap: tak ratci budte :silent:

 

já ti řeknu proč se hádáme, říkal že odejde a uznávám že když chce tak ať si tu zůstane ale to už asi nejde, šlo by to kdyby nenadával, nebuzeroval ostatní, a vůbec neškodil tomuto fóru, takže ratci bud :silent: ty, neber to osobně

Link to comment
Share on other sites

nj..on sam kocpil Rz do verze 5.0 a ted tu machruje...at napisu svuj tut takt to je pro nej copy...A ja se chytrakovi ani nedivim...Proste freewala tu asi nikdo nema rad tecka! :thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...