Jump to content

[Nápad] Radar


FreeWall

Recommended Posts

tak sem přemýšlel co ještě do RŽ 5.1, , a když sem se tak koukal na trestné body co tam taky máme a přemýšlel o nějakým tachometru či co, tak mě napadlo udělat pár objektů u silnic na různých místech podobným radarům a udělat › pokud bude hráč s vozidlem projíždějící rychlostí např. nad 60 Km/h u objektu v okruhu např. 30-ti metrů, tak mu to odebere prostě něco že jel moc rychle, to si myslím že udělám do RŽ 5.1, takže v nejbližší době tu můžete čekat TUT na Radar... :angel:

Link to comment
Share on other sites

jj čupr taky se na to tešim to se mi bude hodit ptal sem se na podobnou vec chytraka ale to na co sem se ho ptal bylo jak mám udělat Omezovač Rychlosti ???... Takže se vás rovnou i ptám cool Děkuji

8-)8-)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

sem tu novy, ale tenhle napad sem mel taky

sice s pawnem teprve zacinam takze bych to neumel ale jako tresty muzes pouzit bodovy system jako je v cesku a kdyby nekdo ztratil vsech 12 bodu tak by musel zaplatit pokutu a obnovit ridicak treba

Link to comment
Share on other sites

sem tu novy, ale tenhle napad sem mel taky

sice s pawnem teprve zacinam takze bych to neumel ale jako tresty muzes pouzit bodovy system jako je v cesku a kdyby nekdo ztratil vsech 12 bodu tak by musel zaplatit pokutu a obnovit ridicak treba

možná jsi ten nápad měl ale FreeWall ho uskutečnil :d :rap:

Link to comment
Share on other sites

vim navstivil sem ho ani tam neni nic uzitecnyho a na kazdyho jen nadavaj ale tahle posmesna reakce mi ho hodne pripomnela

 

edit: slo mi spis o navrh bodoveho systemu

Link to comment
Share on other sites

dave.cz nejsi nahodou nekdo z hlavnich postav pawnoboxu? protoze tohle mi fakt pawnobox pripomina

Mno lo na PB nejsem ani registrovanej to zaprvý. Byl jsem tam dohromady 3x a 3x jsem zjistil že tam máj howno. A za 3. Co sjem tak hroznýho udělal že mě přisuzuješ k PB??? :|

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Nebylo by lepsi aby hrac mnel omezenou richlos a kdyz ji prekroci tak bod :thumbdown: .Mohlo by to byt jak u nas bodovy sistem ma 12 bodu a odeberou mi ridicak.A nebude moct nastoupit do zadneho auta.

Link to comment
Share on other sites

Nebylo by lepsi aby hrac mnel omezenou richlos a kdyz ji prekroci tak bod :thumbdown: .Mohlo by to byt jak u nas bodovy sistem ma 12 bodu a odeberou mi ridicak.A nebude moct nastoupit do zadneho auta.

Jo zdenku čeho jsem si všiml je to že pořád píšeš do OFF Topicu... Tak se na vy*er ptž třeba radar od FreeWalla je dávno udělanej...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...