Jump to content

wh


Red beanie

Recommended Posts

:shh: :wave: lidičky snad se mezi vámi najde ochotný člověk co mi dá link na stažení wh ale vámi odzkoušeného které funguje a k němu český návod prtž cheateři na only hs dm ffforce serveru mě tak nastvali že jim to chci oplatit ale wh nemužu nikde sehnat pls dá to sem někdo :sick: :sick:

Link to comment
Share on other sites

ach takto mě každý posílá do prdele a každý wh a ma ku*va proč mi nejde žádný wh a to vše mám správně uděláno do console píšu to co tam mám napsat mačkám F12 ale stejně ho*no picuju to neba ví mě to už ku*va každý si cheatuje ale já nemůžu jak to :cry::cry::cry::cry::cry:

Link to comment
Share on other sites

jj zkusím jenže já mám non-stream takže když stáhnu cd disabler z gamehack.it tak to stejně nejde pls kdo mi da nějaký link na wall hack tak mu dam klidně link ke stažení různích cheatu do multiplayeru stačí jen říct jen chci videt přez zdi nic víc a taky pak navod jak to udělat pls pls :cry::cry:

Link to comment
Share on other sites

respektivě máš NON-STEAM, né NON-STREAM. Odvozeno od original Valve, který udělal svoje multiplayer hry a k tomu vytvořil program Steam, který to má vše na starosti.

 

darkcheats.org nebo com, teď si nepamatuju a stáhni si Fighter FX 7.0 ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...