Jump to content

Admin Zony


Guest Neess

Recommended Posts

co bys do toho chtěl?

Tak já nevím představoval bych si to asi jak je to u Hyperzony co jsem stáhnul:)Ale neni to ono.

 

 

Nevim aby byl docela skrytej před obyčejnými hráči a ne jak všechny v SF. Třeba někde u tady: http://neess.wbs.cz/mapa_cista.jpg jak sem ti označil

 

Chtěl bych tam nějaké ty brány.Poplašný systém.camery.Auta letiště.Vysunovaci most.A zatopeni ostrova:)A nevím víš nedokáži to nějak popsat ty tomu rozumíš lépe jak já tak bych něco nechal na tobě...

Link to comment
Share on other sites

udělám to na tvým souřadkách bude to velké asi 400x400 herních metrů bude tam jedno patro + strážní věže místo pro ohnostroj zavírací brány a zatopení pak asmo zdřejmě co si řekneš...200Kč

Link to comment
Share on other sites

udělám to na tvým souřadkách bude to velké asi 400x400 herních metrů bude tam jedno patro + strážní věže místo pro ohnostroj zavírací brány a zatopení pak asmo zdřejmě co si řekneš...200Kč

 

OKI beru pošli mi ICQ a číslo tvého učtu. :d

Link to comment
Share on other sites

hele Neess nehci ti radit ale já bejt tebou kouknu na pár TUTŮ a né abych si to kupoval od nějakýho který se to taky zatim jen učí a nikdy to ani nedělal, no i když to je vlastně tvůj styl programování nebo ne ? :shock: :crazy:

 

TUT na objekty :

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

FreeWall":2zixip6x]hele Neess nehci ti radit ale já bejt tebou kouknu na pár TUTŮ a né abych si to kupoval od nějakýho který se to taky zatim jen učí a nikdy to ani nedělal, no i když to je vlastně tvůj styl programování nebo ne ? :shock: :crazy:

 

TUT na objekty :

 

 

 

Hodne se mi zalíbila tvorba veznice od Neyla nebo jak má ten nick.Opravdu precizně uděláno.

Jinak bych měl ještě dotaz prosím jak se dá udělat by se pro určité hráče dal rezervovat skin postavy? :rap:

Link to comment
Share on other sites

Hodne se mi zalíbila tvorba veznice od Neyla nebo jak má ten nick.Opravdu precizně uděláno.

Jinak bych měl ještě dotaz prosím jak se dá udělat by se pro určité hráče dal rezervovat skin postavy? :rap:

 

už to tu je, stačí Hledat

Link to comment
Share on other sites

FreeWall":23ifxbtp]
Hodne se mi zalíbila tvorba veznice od Neyla nebo jak má ten nick.Opravdu precizně uděláno.

Jinak bych měl ještě dotaz prosím jak se dá udělat by se pro určité hráče dal rezervovat skin postavy? :rap:

 

už to tu je, stačí Hledat

Našel jsem to tady na foru ale je to jen hromada veci psáni pawno.A to ja neumim:)Takže vlastně nic. :(

Link to comment
Share on other sites

když neumíš pwn a chceš hned dělat mod nebo něco takového tak ti radim abys ho nedělal, nejdřív se ho nauč aspoň trochu

 

1# Začínáme s Pawnem

[TuT]Začínáme z pawnem aneb definace barvy

[TUT] Mini-funkce ( vysvětlení )

[TuT]Začínáme z pawnem aneb příkaz pro zobrazení textu

[Mini-TUT] GameTextForPlayer

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Jestli chceš udělám ti good admin zonu (skritou a podobný kravinky ) udělal bych to klidně zadara zkrátka mě to baví tk jestli máš zájem napiš mi na icq 433-202-991 ;);)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...