Jump to content
  • 0

pomoc problem s mapou @.@


Guest Kocourek

Dotaz

nazdar čtěte toto sem taková lamka vlastně i větši ale mam klán LoD, a chceme hodit na server jednu mapu s kámošema skoušeli sme to všelijak ale vůbec nechápem jak to tam dát, zde sou problemy :

1) nevíme jak dát mapu z Pawno (pwn) do Amx

2) nevíme kam máme dát wangdef.amx a wangdef.pwn

3) nevíme jak dát Move Objects Branu ale o to se snad postaram ;-)

4) nevíme, jestly nám to pude @.@

Děkuju ze čtení a za odpovědi.

Link to comment
Share on other sites

15 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

napis mi na icq 242680462 ...jestli chces tak ti to udelam jako script aby ti to fungovalo ve hre kdyz to vlozis jakou soubor .amx do filterscript ...ale vice si musis udelat sam protoze ja pracuji na svojich ;) ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

lol nahoru si dej new brana; pak v ongamemodeinit jak máš ten objekt co chceš posunout si dej před něj brana = createobject.... a musíš mít i odebraný kam se ten objekt posune pak máš příkaz

if(strcmp(cmdtext,"/nos", true)==0)
{
MoveObject(brana,souradnice x,souradnice y,souradnice z,rychlost posunu);
return 1;
}

to souradnice... to je kam se to má posunout

Link to comment
Share on other sites

  • 0

joj mizero tys mi poradil radši to budem řešit na icq 446 570 910 oka? ale jediny co nechapu je kde je ten mod a to ongame...... bláblá hraju sa:mp 4 dny a 3 dny se věnuju serveru hmm a vždy se na mě (pardon) ''vysraly'' jak acess tak dalši pátram po tom už dloooooooooouho xD já to snad nepostavim a kámoši pro mě přijedou z baseballkama

Link to comment
Share on other sites

  • 0

No toto snad ani neni mozny ...tak ten kocourek chce po me snad vse zeptal se me jak se dela move object a ja mu rekl at se uci zaklady v pawnu a cte Tuty a on mi odepsal

 

Kocourek (20:17:17 2/09/2008)

TUT a co je skratka TUT?

 

na tohle ja uz nemam nervy... :oops::oops::oops:

Link to comment
Share on other sites

  • 0

a on odpověděl

 

FrEnkLiN (20:17:51 2/09/2008)

bez dopice

 

já sem lidi nováček hraju sa:mp 4 dny a Pawnu se věnuju přez tři dny... pochopte to

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Hmm nechci znát všechno nechci se s tebou hádat jen se tě ptam na Move Objects protože kámoši strašně otravujou.. hele už to mam dík mam hotovo..

Link to comment
Share on other sites

  • 0

lidi ted sem dodělal ten move object, dal sem tam pozici objektu, kterej je v map editoru nad tou branou, ale napíšu /open a /otevřit a oboje brany jedou někam do(pardon) prdele.. nevíte problem?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

to vis ze vime :d kam sis ty pozice na posunuti dal tak tam se ti asi posunou nemyslis ? :d :rap: :rap: :rap: :rap: :rap: :rap: :rap: :rap: :rap: :rap: :rap: :rap: :rap: :rap: :rap: :rap: :rap: :rap: :rap: :rap: :rap: :rap: :rap: :rap: :rap: :rap: :rap: :rap: :rap: :rap: :rap: :rap: :rap: :rap: :rap: :rap: :rap: :rap: :rap: :rap: :rap: :rap: :rap: :rap: :rap: :rap: :rap: :rap: :rap: :rap: :rap: :rap: :rap:

Link to comment
Share on other sites

  • 0
to vis ze vime :d kam sis ty pozice na posunuti dal tak tam se ti asi posunou nemyslis ? :d :rap: :rap: :rap: :rap: :rap: :rap: :rap: :rap: :rap: :rap: :rap: :rap: :rap: :rap: :rap: :rap: :rap: :rap: :rap: :rap: :rap: :rap: :rap: :rap: :rap: :rap: :rap: :rap: :rap: :rap: :rap: :rap: :rap: :rap: :rap: :rap: :rap: :rap: :rap: :rap: :rap: :rap: :rap: :rap: :rap: :rap: :rap: :rap: :rap: :rap: :rap: :rap: :rap:

Frenklin prosim tě nespamuj!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...