Jump to content

The Bridge-je zpět


Recommended Posts

Čus tak ted vám popíšu zpěšně můj starý nový mod The Bridge předchozí mod jsem nedokončil proto se k němu vracím ale začínám od začátku.A ted vám předložím celý text který jsem napsal včera večer co mě napadlo že mod dodělám.Tak dem na to:

Podklad:TXT soubor,autor [Pw_]pisp

 

Dobrý den nový mod do hry sa-mp The Bridge by [Pw_]pisp.

Mod se odehrává v městě zvaném The Bridge(San Fiero).

Každý Hráč si bude moc vybrat ze všech postav které v sa-mp jsou.

V modu bude dostatek aut a povolaní!

Příkazy na id budou v dcmd a v každém povolání bude odlišná barva.

Předpokládaná povolání:

Služby města The Bridge:Policie,FBI,Lékař,Pilot,Ochranka,Vojaci

Energetické továrny:Uzavírač ropy,Vývozce ropy,Energetický šéf

Nezákoné povolaní:Mafie,Zloděj,Hacker,Dealer

Povolání zajištující služby:Taxikář,Autobusová doprava,Dopravce PROBOTRANZ

Tržnice:Prodejce,Obsluha

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

V modu budou asi 4 bankomaty a 1 banka.

Každý z hráču bude moci jezdit v autě ale bude taky povinen mít řidičský průkaz(didlo),

Který po vyžádání policie bude nucen předložit.

Řidičský průkaz si bude moci zakoupit za 5000$ a dostane k autu klíčky pro zamknutí vozidla.

Hráči se budou moci podívat a zacvičit si v posilovně za 100$.

Bude se moci na Internet v internetové kavárně z které se bude taky moc nabourat do serveru FBI,

kde budou moci vykrást hrací ůčty banky a dostat peníze a nebo taky být chycen polici.

V kavárně se můžete podívat na internet a přividelat si založením stránek a daním reklamy google

na vaše stránky budete pravidelně dostávat 80$ za 4 hodiny!!!!!.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Veškeré informace se budou ukládat do herních účtů.

Proto je poviné se registrovat a přihlásit.

Ukládat se budou Peníze dohroady v bance i u sebe,Ridičák,Letecký průkaz,Kličky od auta

a u jakého jste povolaní.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tak to je celý txt a doufám že brzy bude mod hotov!!!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...