Jump to content

Povolene FREE pipni server


chytrak

Recommended Posts

Guest angeliczek

Tak ale zase je blbý zaplatit si hosting a pak poslouchat jak je to na ho*no mod. Lepši je dat si to na pipni.cz a až podle toho zvážit hosting

Link to comment
Share on other sites

Tak ale zase je blbý zaplatit si hosting a pak poslouchat jak je to na ho*no mod. Lepši je dat si to na pipni.cz a až podle toho zvážit hosting

v dnešní době musíš mít originální nápad a dobrej mód jinak nemá smysl dělat public server...

Link to comment
Share on other sites

12 * 50 = 600Kč ročně...to nic opravdu neni...prokouříš víc pokud kouříš...a jestli si odpustíš 12 krabiček (už ani ne, pokud nefajčíš ty hnusný MOONky nebo RGD nebo nejsi zastáncem balených cigár :p )

Link to comment
Share on other sites

Já nevim, pokud jich tu nebudou milióny tak proč ne.

 

Mimochodem, dneska hosting je opravdu levný, Igranie přišla se suprovou nabídkou, 50 slotů za 50 kč měsíčně... no to je za hubičku a Igranie je kvalitní hosting (http://hosted.czfree-ra.net/)

igrania je hlavně nelegální hosting a oficiálně neexistujou

Link to comment
Share on other sites

Guest angeliczek
Já nevim, pokud jich tu nebudou milióny tak proč ne.

 

Mimochodem, dneska hosting je opravdu levný, Igranie přišla se suprovou nabídkou, 50 slotů za 50 kč měsíčně... no to je za hubičku a Igranie je kvalitní hosting (http://hosted.czfree-ra.net/)

igrania je hlavně nelegální hosting a oficiálně neexistujou

Kdes na tom byl?

Link to comment
Share on other sites

Guest MaverickCZE

hh kkt cniryk se projevil, jestli nevis tak pokud ti nepresahne vydelek 15000 Kč nemusis byt firma, nemusis odvadet dane a ostatni kosoctverectiny, ty uz se do nas cniryku neser ja vim zavist je strasna ale je to ubohy, to jak zverejnujes moje pwn, jak delas obrazky do podpisu proti nasemu hostingu, si fakt ubohej, kdybych nevedl hosting, delam to samy ale kdyz uz sme konkurence, nejsem tak trapnej

Link to comment
Share on other sites

hh kkt cniryk se projevil, jestli nevis tak pokud ti nepresahne vydelek 15000 Kč nemusis byt firma, nemusis odvadet dane a ostatni kosoctverectiny, ty uz se do nas cniryku neser ja vim zavist je strasna ale je to ubohy, to jak zverejnujes moje pwn, jak delas obrazky do podpisu proti nasemu hostingu, si fakt ubohej, kdybych nevedl hosting, delam to samy ale kdyz uz sme konkurence, nejsem tak trapnej

 

pokud jste konkurence, tak bych rekl ledatak pipni, váš "hosting" je jenom sponzoring s administraci kterou sem uz nekde videl

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

:-D no ale tak ja nemam prachy na nejaky server za prachy a vite proc protoze kazdej tyden si kupuju 4 krabicky cigaret,Tabák do vodny dimky z uhlikama a jeste travu takze sem furt na mizine :-D

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
:-D no ale tak ja nemam prachy na nejaky server za prachy a vite proc protoze kazdej tyden si kupuju 4 krabicky cigaret,Tabák do vodny dimky z uhlikama a jeste travu takze sem furt na mizine :-D

 

no to ja si sice taky kupuju tabak do vodarny, uhliky, nejakou tu kvalitnejsi travu ale muj plat je neco kolem 3000 na tyden takze pohoda jahoda

Link to comment
Share on other sites

No tak to se Cniry mas 3 tisice :d ja na brigadu nechodim ale dostavam 500 na mesic a co si kupuju je chlast " nekourim " a platim si od hostiku server takze mi neco i zbyde :rap:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...