Jump to content

Zk by Ozi


Ozi

Recommended Posts

Ahoj lidičky. Jak jsem už zmiňoval tak jsem jen pouhy začátečník v pawn, ale hodně mě to vzalo a tak vyrábím svůj vlastní mod. TEĎ UPOZORNÍM S VELKOU POMOCÍ CHYTRAKA. můj mód se bude spíše podobat realnému životu, ale přibudou tu zaměstnání ktera ještě asi doposud v realce nebyla. Vše (kromě věci co nevím) si dělám sam to znamena že si vkládam auta taky řeším jejich chyby v sa-mp a proto mi to zabere spousty času než to funguje normal dále v módu vkládam pickupy ktere funguji jako zaměstnání (téže naučeno od chytraka). Dále pak zaměstnání i vyrábim prozatím mám jen tři zaměstnání a to "POPELAŘ", "TAXIKAR", "PODNIKATEL" nyní pracuji na povolani "POLICISTA". Zatím mód doplńuji jen zaměstnáním ale mám zde už nadefinované i ikonky na mapě (ikonkdy označuji všechna zaměstnani ktera uz mám a budu mit, dále budou fungovat jako orientace modu). Příkazy ještě nemám téže hotové prozatím mám jen pár příkazu na zbraně, atd. Aktualizace: dnes jsem přidal pár aut k policiím, dále jsem vylepšil umístění ikonek a vložil novou funkci kterou jsem se dnes naučil od CHYTRÁKA a to připojení voziku či auta k tahači. To je zatim vše Alias těším se až mód konečně dodělám. Pokud se moje finance povedou dobře tak můj mod uvídíte za 1 a půl měsíce. 8-)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...