Jump to content

NegrAvalons

Uživatel
 • Příspěvků

  76
 • Registrován

 • Aktivní

Reputace

0 Na nule

About NegrAvalons

 • Moto
  Silver II - běžný uživatel

Portfolio

 • Github
  Array
 • Pastebin
  Array

Kontaktní údaje

 • Skype
  Array
 • Steam
  Array

Návštěvníci

347 profile views
 1. NegrAvalons

  pomoc Nejde save

  Okay, díky za rady
 2. NegrAvalons

  pomoc Nejde save

  Tak jsem zkusil dát pryč "Lastlog" v savedata a funguje, chci se zeptat, má to být čas, jak to má být tak, aby to nedělalo tady tu chybu? Normálně to používám PlayerInfo[playerid][Lastlog] = gettime();
 3. NegrAvalons

  pomoc Nejde save

  Zkoušel jsem opravit autosave run time error6, což se mi i tak nepovedlo a začalo to dělat najednou vše tohle., ani nevím jestli to má být příčinou. Na uložení jsem si vytvořil stock SaveData(playerid);, abych vše nemusel psát, takhle vypadá stock, takže v příkazu /ulozit mam pouze SaveData(playerid); a v OnPlayerDisconnect to stejný. stock SaveData(playerid) { new INI:File = INI_Open(UserPath(playerid)); INI_SetTag(File,"data"); INI_WriteInt(File,"Cash",GetPlayerMoney(playerid)); INI_WriteInt(File,"Admin",PlayerInfo[playerid][Admin]); INI_WriteInt(File,"Skin",PlayerInfo[playerid][pSkin]); INI_WriteInt(File,"MinF",PlayerInfo[playerid][MinF]); INI_WriteInt(File,"MinO",PlayerInfo[playerid][MinO]); INI_WriteInt(File,"MinD",PlayerInfo[playerid][MinD]); INI_WriteInt(File,"MinV",PlayerInfo[playerid][MinV]); INI_WriteInt(File,"Vyplata",PlayerInfo[playerid][Vyplata]); INI_WriteInt(File,"Job",PlayerInfo[playerid][Job]); INI_WriteInt(File,"Body",PlayerInfo[playerid][Body]); INI_WriteInt(File,"Banka",PlayerInfo[playerid][Bank]); INI_WriteInt(File,"LBank",PlayerInfo[playerid][LBank]); INI_WriteInt(File,"PKarta",PlayerInfo[playerid][PKarta]); INI_WriteInt(File,"VIP",PlayerInfo[playerid][VIP]); INI_WriteInt(File,"NBank",PlayerInfo[playerid][NBank]); INI_WriteInt(File,"PKK",PlayerInfo[playerid][PKK]); INI_WriteInt(File,"APK",PlayerInfo[playerid][APK]); INI_WriteInt(File,"Wins",PlayerInfo[playerid][Wins]); INI_WriteInt(File,"Hodiny",PlayerInfo[playerid][Hodiny]); INI_WriteInt(File,"Minuty",PlayerInfo[playerid][Minuty]); INI_WriteInt(File,"Umrti",PlayerInfo[playerid][Umrti]); INI_WriteInt(File,"Vrazd",PlayerInfo[playerid][Vrazd]); INI_WriteInt(File,"Garaz",PlayerInfo[playerid][Garaz]); INI_WriteInt(File,"Phone",PlayerInfo[playerid][Foun]); INI_WriteInt(File,"FOS",PlayerInfo[playerid][fOS]); INI_WriteInt(File,"Gang",PlayerInfo[playerid][Gang]); INI_WriteInt(File,"Autoskola",PlayerInfo[playerid][Autoskola]); INI_WriteInt(File,"Motoskola",PlayerInfo[playerid][Moto]); INI_WriteInt(File,"Busskola",PlayerInfo[playerid][Bus]); INI_WriteInt(File,"Kamionskola",PlayerInfo[playerid][Kamion]); INI_WriteInt(File,"Nakladniskola",PlayerInfo[playerid][Nakladni]); INI_WriteInt(File,"Leteckaskola",PlayerInfo[playerid][Leto]); INI_WriteInt(File,"Zbrojak",PlayerInfo[playerid][Zbrojak]); INI_WriteInt(File,"MJE",PlayerInfo[playerid][MJE]); INI_WriteInt(File,"Vyplataa",PlayerInfo[playerid][Vyplataa]); INI_WriteInt(File,"Pas",PlayerInfo[playerid][Pas]); INI_WriteInt(File,"Lastlog",PlayerInfo[playerid][Lastlog]); INI_WriteInt(File,"Kroky",PlayerInfo[playerid][Kroky]); INI_Close(File); return 1; }
 4. NegrAvalons

  pomoc Nejde save

  Používám na na uložení ysi y_ni, a začalo to blbnout, mám příkaz i /ulozit a to mi vypíše, že příkaz neexistuje a přes OnPlayerDisconnect se taky data neuloží, v server logu mi to píše tohleto ( screen ), jedná se o gamemód, nikdy jsem se s tímhle nesetkal, nějaký rady?
 5. NegrAvalons

  pomoc Java

  Dnes jsem se pokoušel udělat hru v javě, samozřejmě i další jiné věci. Tvůrce návodu říkal, ať udělám Runnable JAR file, to jsem provedl, potom jsem měl přejít k CMD, zadat tam "java -jar (Cesta kodu) to jsem také provedl, ale mám tam error nebo co to je viz.screen. Nevíte co s tím? nemůže být zastaralá java či tak něco?
 6. Update 2.0 Výjezdy jsou nyní 1x za 1200s, a cvičení 1x za 2500s. Události (požáry) již je 14 random spawnů Cvičení přesunuto do oblasti "Las Payasadas" Základna má pár novejch objectů Přidány stupně poplachu. Výplaty jsou nastaveny náhodně.
 7. Hasičský záchranný sbor - San Andreas Přidá hasičskou stanici (menší ostrov) u letiště Los Santos. Hráči se můžou zaměstnat jako hasiči, tyto hasiči mají své mise po celém San Andreas. Více info je napsaný v .pwn
 8. Herní nick SendClientMessageToAll funguje OnFIlterScriptInit, no velký 1200 prostě nemám rád menší no 😄 jsem zvyknutý na public, než stock. Jinak díky.
 9. Dnes jsem se ve škole zamyslel, a místo učení jsem v hlavně dělal kod. Civilní Policajt, pokud budete chtít vědět více napište tady v komentech určitě odpovím. Informace jsou napsané v README_cz.txt
 10. Kde seženu? našel jsem totiž snad jen 2011 tuším EDIT: už mám
 11. NegrAvalons

  pomoc Dynamic Objecty

  Mám problém, teď dělám s DynamicObjectama, streamer mám na serveru načte se a v OnGameMode mám toto CreateDynamicObject(3279, 2199.77954, 1402.87866, 14.68330, 0.00000, 0.00000, -176.87994,0,0,0,200.0,0); CreateDynamicObject(8357, 415.35049, -2242.50488, 6.49639, 0.00000, 0.00000, 0.00000); CreateDynamicObject(8357, 377.13074, -2242.14355, 6.21842, 0.00000, 0.00000, 0.00000); A log: [17:24:29] *** Streamer Plugin: CreateDynamicObject: Expecting 14 parameter(s), but found 12. Objecty se vůbec neukazujou, čím to mlže být? Za všechny rady děkuju.
 12. Jo už to mám, chyba v configu u hostingu, takže díky ATomas, a všem.
 13. Už jsem asi našel problém, na svojim "hamachi serveru" jsme nahrál streamer funguje to bez problému zkusím ještě na hostingu a až bude online kamarád tak vyzkoušíme, jestli to s ním bude taky v pohodě.
 14. Problém je na serveru, dělá to i všem hráčům. Hráč odjede od tebe pár metrů a zmizíš a tobě ten hráč taky, a je jedno jestli je v autě nebo běží, žádný mod atd nemám a ostatní taky ne. viz. video pouze auta:
 15. Potřebuju pomoc když jsem pár metrů od hráčů nebo aut zmizí, tento problem mi začal dělat vůbec nevím proč, a jak dlouho jsem si nevšiml. viz. screeny 1) 2)
×
×
 • Create New...