Jump to content

Oggymot

Uživatel
 • Příspěvků

  32
 • Registrován

 • Aktivní

 • Vítězných dnů

  1

Oggymot last won the day on Květen 18 2018

Oggymot had the most liked content!

Reputace

2 Jonny Sindacco

About Oggymot

 • Moto
  Silver III - běžný uživatel

Kontaktní údaje

 • Web
  Array

Návštěvníci

283 profile views
 1. Oggymot

  pomoc Virtuální světy

  Dobře, děkuji. Teď když jsem to testoval, tak to na 0.3.7 funguje normálně, ale na 0.3-DL R1 to zlobí. Divné.
 2. Oggymot

  pomoc Virtuální světy

  Ověřil jsem si, že mě to změnilo virtuální svět a interiér. Taktéž mě to teleportovalo. Nejspíše došlo ke správnému výstupu. Rád bych si vzpomněl jak to začalo, protože to už je tak před rokem a teď jsem se k pawnu vrátil a vím, že jsem tímto skončil, páč jsem nevěděl čím to je.
 3. Oggymot

  pomoc Virtuální světy

  https://pastebin.com/W8WfPrVQ
 4. Oggymot

  pomoc Virtuální světy

  Zdravím, hraju si s pawnem a když vytvářím "domy", tak po vstupu do domu se nastaví jak interiér, tak i virtuální svět správně, ale jakmile "dům" opustím, tak se nastaví virtuální svět i interiér na 0, ale vozidla a ani hráči se neobjeví a ani nenačtou (až po restartu hry). Je to na sampu 0.3-DL Nevěděl by někdo čím by to mohlo být? Děkuji všem předem za případnou pomoc!
 5. Neprovozujeme placené služby Pokud by někoho zajímal stav hostingu -> https://www.facebook.com/fphosting/posts/763104660543424
 6. Siréna tam byla přidána pomocí attachment, takže to nejde
 7. Oggymot

  pomoc Mapování

  Zkusím to, a jde nějak smazat objekt pro všechny? Abych tam nemusel uvádět playerid?
 8. Oggymot

  pomoc Mapování

  Děkuji, a ještě jsem se chtěl zeptat, zda lze nějak smazat (RemoveBuildingForPlayer) objekty pro všechny hráče naráz a taky mě to nefunguje u OnPlayerConnect. Děkuji za odpovědi.
 9. Oggymot

  pomoc Mapování

  Popis problému: Zdravím, mám tu problém. Dělám FS, který by měl po reloadu zaktualizovat mapu. Ale když tam je něco vytvořeno předtím, tak to tam zůstane. Je nějaký způsob jak vytvořené objekty smazat? Děkuji. Chyby/varování kompilátoru a při běhu: -- Kód: Dodatečné poznámky: --
 10. Zdravím, hosting je již zase v provozu, nyní funguje pouze teamspeak hosting. Webhosting je na dobu neurčitou zrušen. Nyní jsme vše zabezpečili a mělo by být po výpadcích. Nyní pracujeme na samp hostigu, který by měl být v blízké době spuštěn. FPHosting.eu S pozdravem Oggymot, vedení FPH.
 11. Dobrý večer, abych vše objasnil. Ono by se dařilo, kdyby tady nebili tací, kteří jsou blbí a využívají tyto služby na nelegální aktivity. Vše fungovalo skvěle dokud se neobjevil někdo kdo si myslel, že si může dělat co chce. Přesněji se jednalo o odesílání DDoS útoků z našeho webhostingu. Někdo se tady rozhodne být štědrý a darovat lidem něco zdarma, ale pak se objeví tací, kteří chtějí vše ničit. V tuto chvíli pracujeme na zabezpečení. Tatéž bude webhosting vypnutý na dobu neurčitou, to znamená, že pojedou TS3 servery a následně sa-mp. Pokud chcete být v obraze, tak více informací píšeme zde. S pozdravem Oggymot, vedení FPH.
 12. Už je vše opraveno a mělo by to fungovat
 13. Jedná se o výpadek hostingu. Již ho řešíme s poskytovatelem a doufáme, že hosting pojede brzy.
 14. Zdravím, přináším Vám novinky po měsíci z našeho hostingu. Spousty nových funkcí v panelu. Možnost registrovat webhosting pro Vaší doménu 2. řádu. Upravený systém podpory (3 různé možnosti jak nás kontaktovat. Pomocí ticketu, online chatu nebo na teamspeaku). Připravovaný samp hosting bude spuštěn do poloviny příštího týdne. Celý hosting byl optimalizován! V případě dotazů se neváhejte zeptat. V případě šťouralů pište, rádi cokoliv vylepšíme . Za FPH Oggymot, Vedení.
×
×
 • Create New...