Jump to content
  • 0
Rawy

pomoc Pri startu zamrzne PC

Dotaz

Zdravím, včera jsem se hrabal v PC abych to vyčistil, po startu mi ukázal Windows 10 chybu, že prej se musí provést restart a opravit tu chybu.. Po restartu který se provedl sám naběhla ta samá chyba, tak jsem si šel udělat čaj a doufal jsem že to nějak přestane, a stalo se. Černá obrazovka a dál nic. Po startu PC mi má načíst logo základovky a dole řádek který mi píše co stisknout abych se dostal do BIOSu, ale v tomto případě se to nestalo. Normálně mi po tom obrázku základovky má rychle probliknout nějaké texty informací o PC. To se stalo hned místo toho obrázku ale tam se to zaseklo... Jediné co mi to vypsalo bylo:

"*Pár informací o desce a další řádky byly ramky, CPU, ...*

Press F8 for BBS POPUP

Press ALT+F2 to execute ASUS EZ FLASH

DDR2-667 in Dual-Channel Asymetric Mode

Inicializing USB Controllers .. Done."

Na posledním řádku ještě nějaké další divné čísla, asi zase něco společného se základovkou, píše to tam taky vždycky.

Už jsem zkoušel stisknout všechno co mi to píše, zkoušel jsem to aji rychle před tím než se to zaseklo ale nic.

Někdo prosím nějakou radu? Harddisk jsem zkusil vypojit jestli to není pořád tím windowsem, ale pořád to samé. 

Předem děkuji za každou radu. :)

Edited by Rawy
Chybné slovo, ta autooprava na mobilu je někdy hrozná

Sdílet tento příspěvek

3 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

• 0
před 3 hodinami, rEf said:

No a dostaneš se do Biosu? Však co je po USB by ti to mělo vypsat Memory ne?

Nedostal jsem se nikam, u USB to celé skončilo a nereagovalo.

Ale už jsem přišel čím to bylo, zkusil jsem vyndat a vyčistit kontakty ramek a pomohlo. Jen je divné, že když to bylo ramkami, tak že mi to vůbec něco ukázalo, protože jindy když s nimi něco mám tak obrazovka nenaběhne vůbec. Můžete lock.

Sdílet tento příspěvek