Jump to content
  • 0

pomoc Interiéry aůt


Marks

Dotaz

Ahoj. Rozhodl jsem se, že si napozicuji vnitřní kameru v autech. Z počátku mi to šlo nádherně, ale když jsem narazil na Linerunner, potom Dumper, tak se mi začal objevovat takový nežádoucí jev. Když jsem vlezl do auta, tak jsem místo volantu viděl motor, a nebo jsem vůbec neviděl auto. Vím, že to je tím, že kamera zasahuje do textur auta, a proto se nevykresluje.
Proto jsem chtěl na to nasadit nějakou logiku, která by mi mohla pomoct, a proto jsem si uložil pozici auta, a pak v flycam jsem si uložil pozici kamery. Když jsem hodnoty odečetl od sebe, tak sice odpovídali, ale neviděl jsem interiér jako když jsem měl zaplou flycam. 
Proto bych se chtěl zeptat, jestli u kamiónů nebo třeba u 
Stretch nelze udělat takovýto pohled zevnitř auta? A pokud lze, jak prosím na to, abych neviděl motor, nebo třeba kolo?
Přidám sem pár obrázků.

https://www.dropbox.com/sh/t1r6sntcj9g9f58/AACQtM9aT-jB2c3hr1NgWCXOa?dl=0

Na obrázcích je jenom ukázka, co mi to dělá, i když to nastavím abych to měl nad nebo v hlavě, neustále vidím to samé.

Pokud se vám obrázky nezobrazují, stiskněte F5.  ;) 

Děkuji všem předem.

Dále co taky nechápu, proč se děje, když nastoupím do auta poprvé, tak se mi nějak ten attachovaný objekt zničí, nebo se jenom hodí SetCameraBehindPlayer.

Edited by Marks
Link to comment
Share on other sites

2 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

áno je to tým že kamera nevykreľuje priestor, ktorý je veľmi blízko a jeho veľkosť je závislá od FOV a rozlíšenia hry (takže niekto to môže vidieť pekne a druhý nie). Je možné že sa to dá upraviť nejakými player-side módmi (asi aj flycam to nejak upravuje, keďže sa výsledok nezhoduje s výsledkom v samp). Riešenie? Asi žiadne ktoré by sa dalo uplatniť skrz samp.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...