Jump to content

nabízím Predám jedinečný zombie mód - NTE (LYRIcS)


LYRIcS

Recommended Posts

mqdefault.jpg

 

Zdravím,

 

Veľa z vás ma isto už pozná, mám za sebou desiatky módov a mnoho herných serverov ktoré som vytvoril a spravoval. Pár rokov dozadu som dal všetky moje módy na free download až na jediný - Near The End. Jedinečný mód založený na PvP a PvNPC odohrávajúci sa v postapokalyptickom prostredí, v upravenej mape San Andreas s pridanými vyše 12 000 objektami pre oživenie mapy. Mód funguje na podobnom princípe ako je napríklad DayZ, máte postavu, vylepšujete levely, hľadáte zbrane, jedlo, autá, náboje, lekárničky a iné somariny, snažíte sa prežiť zatiaľ čo po vás idú zombíci (NPC) alebo iní hráči.

 

Tento mód nevlastní nikto okrem mňa, a keďže ja som s týmto už dávno skončil rozhodol som sa predať aj tento mód (PWN+AMX+PLUGINY) jednému človeku. Nechcem ho šíriť milión ľuďom, ale len jednému ktorý ho prevezme na starosti a následne ho ja už nikam ďalej predávať nebudem.

 

Záujemci hláste sa do správ, tu na fóre, potom sa dohodneme bližšie.

 

 

Prezentácia módu: http://pawno.cz/topic/48967-near-the-end-by-lyrics-postapokalyptick%C3%BD-m%C3%B3d/

 

 

Mód je možné si odskúšať, hrateľnosť, funkčnosť, po dohode na privátnom serveri.

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kolik ten GM má řádků a za kolik kč by si to prodal?

 

K čomu ti bude počet riadkov? Riadky neurčujú kvalitu módu!!

 

K módu: Hral som tam kedysi dávno, mód je úžasný ale, po dlhšom čase sa prestávajú respawnovať nové objekty po zemi. Neviem či bol tento bug už odstránený.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...