Jump to content

Windows 10 Upgrade na Tablete s Windows 8.1


pinka123

Recommended Posts

Ahojte stala sa mi nepríjemná udalosť a to , že keď som upgradoval na windows 10 zatial nič sa nedialo windows sa nainštaloval fungoval ale mal som tam aplikácie z minulého systému ... no čo už išiel som do nastavení a dal som resetovať windows 10 a potom sa to stalo po reboote tabletu som dostal čierny display a v ľavom hornom rohu mám bielu pomlčku neviem čím to je a windows sa mi inštaloval na SD kartu kedže som nemal na C: miesto dalo by sa nejako naištalovať na tú sd kartu windows ? Dík 

 

Link to comment
Share on other sites

a to bolo také tažké stiahnúť alebo upgradovať aplikácie na verziu Windows 10? nechápem prešo si to odinštaloval, najskor tam už asi nemáš žiadny operačný system

 

možno si budeš musieť nainštalovať všetko odznova

Edited by kalixt
Link to comment
Share on other sites

Idem po poriadku aplikácie sú tam asi 3 +- a to vlc a nejaké iné a ja som tie aplikácie nechcel ... a nevieš či by sa to nejak nedalo obnoviť alebo čo teraz som chcel nabootovať usb ale bezvýsledne a ani do biosu sa nemôžem dostať píše mi You have pressed ESC continue to boot control alebo čo ...

Link to comment
Share on other sites

tak stačilo zmazať aplikácie a dať si tam tie ktoré chceš a nie resetovať windows, myslím že budeš musieť nainštalovať nový win, zálohu si si určite neurobil a resetovaním winu ktorého si si nainštaloval si si všetko zmazal

 

neviem či ti tento odkaz nejak poslúži alebo či si už hladal aj inde ale skús sa pozrieť sem:
http://www.servis-pocitacu-brno.cz/instalace-windows-10-z-usb-disku.html

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...