Jump to content
  • 0

pomoc ADMINLVL - Podmínka / ID ?


Baseball

Dotaz

Dobrý večer,

dnes když jsem poprvé otestoval můj mód se 2 postavama tak jsem zjistil že admin podmínka funguje dobře pouze na ID 0 pokud má hráč id 1+ tak je podmínce úplně jedno jestli hráč je admin nebo ne.

if(AdminLevel[playerid] !=1 ) return SCM(playerid, cervena,"[ ! ] {FFFFFF}Nemáš administrační práva!");

Když dám podmínku

if(AdminLevel[playerid] > 0) return SCM(playerid, cervena,"[ ! ] {FFFFFF}Nemáš administrační práva!");

tak to je zase opačně. Pořád to píše Nemáš práva..

 

Už jsem z toho fakt zoufalej. Prosím pomůžete?  :help:

 

Dík moc

Link to comment
Share on other sites

3 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Dobrý večer,

dnes když jsem poprvé otestoval můj mód se 2 postavama tak jsem zjistil že admin podmínka funguje dobře pouze na ID 0 pokud má hráč id 1+ tak je podmínce úplně jedno jestli hráč je admin nebo ne.

if(AdminLevel[playerid] !=1 ) return SCM(playerid, cervena,"[ ! ] {FFFFFF}Nemáš administrační práva!");

Když dám podmínku

if(AdminLevel[playerid] > 0) return SCM(playerid, cervena,"[ ! ] {FFFFFF}Nemáš administrační práva!");

tak to je zase opačně. Pořád to píše Nemáš práva..

 

Už jsem z toho fakt zoufalej. Prosím pomůžete?  :help:

 

Dík moc

 

Jelikož u toho druhého kódu máš podmínku: >  0    tak to zišťuje pokuď hráč má větší a-lvl než 0 tak mu to napíše že nemá práva takže tam dej <= což zišťuje pokuď má hráč menší nebo rovný a-lvl tak to napíše že nemá práva nato

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...